Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS II Niedźwiada Dolna
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
39-107 Niedźwiada 40
Telefon:
691 962 651
E-mail:
k.zdziebko@onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Niedźwiadzie Dolnej
39-107 Niedźwiada 40
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ździebko
691 962 651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 25 171:81
2. UKS II Niedźwiada Dolna 14 24 159:93
3. KS I Głobikowa 14 19 153:99
4. KS Przybyszówka Rzeszów 13 16 151:83
5. LKS Brzostowianka IV Brzostek 14 12 131:121
6. MKSTS Mielec 14 10 108:144
7. SSTS Chorzelów 13 4 80:154
8. KS II Głobikowa 14 0 37:215

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03861 Hubert Kośkiewicz Polska 27.10.2005 38 3 114:9
03859 Karol Wośko Polska 11.05.2001 34 12 102:36
A0230 Wiktor Królikowski Polska 27.04.2002 16 3 48:9
03860 Jakub Skwierz Polska 29.04.2005 16 12 48:36
03867 Kacper Toton Polska 10.04.2008 10 18 30:54
03862 Alicja Skóra Polska 27.10.2006 3 4 9:12
03856 Krzysztof Ździebko Polska 25.08.1987 3 5 9:15
03863 Anna Strzałka Polska 15.12.2006 2 3 6:9
03864 Kinga Staroń Polska 26.03.2007 2 6 6:18
A0242 Bartłomiej Kośkiewicz Polska 08.01.2003 0 0 0:0
A0243 Dominik Skóra Polska 27.12.1994 0 0 0:0
03868 Karol Darłak Polska 27.06.2008 0 0 0:0
03865 Igor Biedroń Polska 30.10.2007 0 0 0:0
03866 Jakub Skóra Polska 01.07.2007 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 11:00

1
UKS II Niedźwiada Dolna KS Przybyszówka Rzeszów 12:6 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

2
MKSTS Mielec UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

3
UKS II Niedźwiada Dolna KS I Głobikowa 10:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

4
UKS II Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka IV Brzostek 11:7 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

5
KS II Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 3:15 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
UKS II Niedźwiada Dolna SSTS Chorzelów 13:5 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika VII Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 12:6 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

8
SSTS Chorzelów UKS II Niedźwiada Dolna 3:15 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka IV Brzostek UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

10
KS I Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 10:8 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
UKS II Niedźwiada Dolna KS II Głobikowa 16:2 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
UKS II Niedźwiada Dolna MKSTS Mielec 13:5 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
KS Przybyszówka Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00

14
UKS II Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika VII Rzeszów 10:8 Szczegóły