Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Hubert
Kośkiewicz
UKS II Niedźwiada Dolna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 października 2005 r.
41
Występy
38
Zwycięstwa
3
Porażki
92.68%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 25 171:81
2. UKS II Niedźwiada Dolna 14 24 159:93
3. KS I Głobikowa 14 19 153:99
4. KS Przybyszówka Rzeszów 13 16 151:83
5. LKS Brzostowianka IV Brzostek 14 12 131:121
6. MKSTS Mielec 14 10 108:144
7. SSTS Chorzelów 13 4 80:154
8. KS II Głobikowa 14 0 37:215

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Hubert Kośkiewicz - Bartłomiej Łach 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:3)
1 Hubert Kośkiewicz - Dawid Piorun 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:1)
1 Hubert Kośkiewicz - Adrian Baran 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
1 Hubert Kośkiewicz - Krystian Lech 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
2 Kamil Tarała - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
2 Kamil Guła - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
2 Krystian Wych - Hubert Kośkiewicz 1 1:3 (11:13, 8;11, 12:10, 5:11)
2 Janusz Watracz - Hubert Kośkiewicz 1 2:3 (7:11, 11:9, 3:11, 11:4, 4:11)
3 Hubert Kośkiewicz - Mateusz Kolbusz 1 3:1 (5:11, 13:11, 11:5, 11:5)
3 Hubert Kośkiewicz - Tomasz Niemiec 1 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:8)
3 Hubert Kośkiewicz - Piotr Kolbusz 1 2:3 (11:4, 5:11, 8:11, 11:4, 8:11)
3 Hubert Kośkiewicz - Paweł Kozioł 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:6)
4 Hubert Kośkiewicz - Stanisław Król 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
4 Hubert Kośkiewicz - Tadeusz Wojdyła 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:4)
4 Hubert Kośkiewicz - Piotr Mroczkowski 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)
5 Marcin Kumięga - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (6:11, 10:12, 4:11)
5 Paweł Wstawski - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (4:11, 7:11, 6:11)
6 Hubert Kośkiewicz - Tadeusz Kardyś 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:9)
6 Hubert Kośkiewicz - Łukasz Ryniewicz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
6 Hubert Kośkiewicz - Igor Korczewski 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:9)
6 Hubert Kośkiewicz - Damian Motyl 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:7)
7 Bartosz Frączek - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
7 Kacper Szurlej - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
7 Karol Paśko - Hubert Kośkiewicz 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
7 Karol Benedyk - Hubert Kośkiewicz 1 2:3 (11:13, 7:11, 11:8, 11:7, 9:11)
8 Tadeusz Kardyś - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (10;12 9;11 6;11)
8 Łukasz Ryniewicz - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (3;11 14;16 3;11)
8 Damian Motyl - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (5;11 6;11 4;11)
8 Igor Korczewski - Hubert Kośkiewicz 1 0:3 (4;11 7;11 9;11)
4 Hubert Kośkiewicz - Bogdan Angielski 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:8)
11 Hubert Kośkiewicz - Adam Pieniążek 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:9)
11 Hubert Kośkiewicz - Lesław Drygaś 1 3:0 (11:1, 11:1, 11:4)
11 Hubert Kośkiewicz - Paweł Wstawski 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:3)
12 Hubert Kośkiewicz - Jacek Szwedo 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
12 Hubert Kośkiewicz - Janusz Watracz 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:3)
12 Hubert Kośkiewicz - Kamil Kwiatkowski 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
12 Hubert Kośkiewicz - Kamil Tarała 1 3:0 (11:6, 11:1, 11:6)
14 Hubert Kośkiewicz - Klaudia Broda 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:5)
14 Hubert Kośkiewicz - Karol Benedyk 1 2:3 (11:6, 11:3, 4:11, 9:11, 3:11)
14 Hubert Kośkiewicz - Kacper Szurlej 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:3)
14 Hubert Kośkiewicz - Bartosz Frączek 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)