Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Jawornik Polski 215, 37-232 Jawornik Polski
Telefon:
723 139 021
E-mail:
glksjaworjp@o2.pl
WWW:
glksjaworjp.eu
Adres hali podstawowej:
Jawornik Polski 209, 37-232 Jawornik Polski
(Zespół Szkół Nr 1 w Jaworniku Polskim)
Prezes Klubu:
Marian Jaremkiewicz

Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Pałys
723 139 021
grzpal76@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Jawornik Polski 16, 37-232 Jawornik Polski
(Gminny Ośrodek Kultury w Jaworniku Polskim)
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
Double Circle (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 10 19 131:49
2. LKS Szarotka Rogóżno 10 17 105:75
3. KTS Strażak Pruchnik 11 16 126:72
4. LZS II Kąkolówka 11 9 93:105
5. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12 8 91:125
6. LKS Strażak Sośnica 11 7 73:125
7. STS Jordan Wola Mała 11 0 65:133

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03361 Kamil Bazan Polska 20.05.2001 25 11 75:33
03358 Wiesław Sura Polska 01.08.1961 22 20 66:60
03365 Anna Podstawska Polska 16.09.1987 21 7 63:21
03359 Marian Oczoś Polska 17.08.1958 10 20 30:60
03364 Paweł Pawełek Polska 11.09.1998 5 23 15:69
03356 Grzegorz Pałys Polska 01.02.1976 3 23 9:69
03363 Andrzej Makarski Polska 16.11.1946 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 11:00

1
LZS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
2016-10-22
g. 15:00

2
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KTS Strażak Pruchnik 6:12 Szczegóły
2016-11-13
g. 15:00

3
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

4
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 15:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Szarotka Rogóżno 8:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
STS Jordan Wola Mała GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8:10 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

8
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

9
LKS Szarotka Rogóżno GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

10
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski STS Jordan Wola Mała 11:7 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski TG Sokół Dynów 6:12 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12:6 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00

14
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10:8 Szczegóły