Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS II Kąkolówka
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kąkolówka 108, 36-030 Błażowa
Telefon:
501 023 365
691 969 654
E-mail:
a.sowa@poczta.ostnet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac im. ks. Adolfa Kowala 1, 36-030 Błażowa
(Zespół Szkół i Gimnazjum w Błażowej)
Prezes Klubu:
Andrzej Sowa

Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Skiba
609 372 752
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kruczek
885 108 015
kruczekwojtek@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro, Donic
Rodzaj piłek:
Andro (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 12 21 151:65
2. LKS Szarotka Rogóżno 12 19 120:96
3. KTS Strażak Pruchnik 12 18 137:79
4. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12 9 92:124
5. LZS II Kąkolówka 12 9 101:115
6. LKS Strażak Sośnica 12 8 85:131
7. STS Jordan Wola Mała 12 0 70:146

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02630 Krzysztof Skiba Polska 22.02.1983 26 8 78:24
02639 Piotr Cygan Polska 17.09.1976 17 9 51:27
02636 Dominika Szozda Polska 15.02.2001 17 3 51:9
02632 Miłosz Wielgos Polska 28.08.2002 13 3 39:9
02635 Gabriela Hadała Polska 03.01.2003 5 22 15:66
02638 Kamila Początek Polska 05.07.2004 5 24 15:72
02634 Natalia Hadała Polska 19.08.2001 4 20 12:60
02640 Karol Hubka Polska 29.12.2006 0 7 0:21
02633 Zuzanna Wielgos Polska 08.11.2005 0 0 0:0
02637 Emilia Skiba Polska 03.02.2007 0 9 0:27

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 11:00

1
LZS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica LZS II Kąkolówka 6:12 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

3
LZS II Kąkolówka TG Sokół Dynów 6:12 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

5
LKS Szarotka Rogóżno LZS II Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
LZS II Kąkolówka STS Jordan Wola Mała 13:5 Szczegóły
2017-01-07
g. 11:00

7
KTS Strażak Pruchnik LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

8
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

9
LZS II Kąkolówka KTS Strażak Pruchnik 3:15 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
LZS II Kąkolówka LKS Strażak Sośnica 8:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
TG Sokół Dynów LZS II Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
LZS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno 8:10 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00

14
STS Jordan Wola Mała LZS II Kąkolówka 6:12 Szczegóły