Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Darowice-Koniuszki
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Koniuszki 6
Telefon:
604-934-594
E-mail:
malarczyk.jarek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Darowice 67
Prezes Klubu:
Robert Kielar

Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Malarczyk
604-934-594
malarczyk.jarek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 11 20 1.818
2. LKS Strażak Sośnica 11 18 1.636
3. LKS Darowice-Koniuszki 11 18 1.636
4. STS Jordan w Woli Małej 11 16 1.455
5. LKS Szarotka Rogóżno 11 11 1.000
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 4 1.000
7. LKS Kańczuga II 11 6 0.546
8. LKS II Kąkolówka 11 4 0.364
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12 4 0.333
10. LKS Jar II Kielnarowa 11 3 0.273

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10159 Wojciech Kiczor Polska 02.10.1968 30 5 90:15
10158 Wojciech Jakubów Polska 03.11.1981 27 17 81:51
10153 Justyna Sas Polska 20.02.2001 13 11 39:33
10155 Jarosław Malarczyk Polska 14.12.1981 11 13 33:39
10154 Kamil Sas Polska 20.02.2001 7 9 21:27
10161 Paweł Wohner Polska 01.03.1980 7 5 21:15
10160 Paweł Głuszyk Polska 25.09.1995 5 3 15:9
10157 Robert Kielar Polska 10.05.1976 4 8 12:24
10156 Łukasz Kielar Polska 13.08.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-01-19
g. 11:00

2
LKS Darowice-Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno 11:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

3
KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 5:13 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

4
LKS Darowice-Koniuszki LKS II Kąkolówka 11:7 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

5
LKS Kańczuga II LKS Darowice-Koniuszki 7:11 Szczegóły
2020-01-25
g. 16:00

6
LKS Darowice-Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

7
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Darowice-Koniuszki 14:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

8
LKS Darowice-Koniuszki LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

9
STS Jordan w Woli Małej LKS Darowice-Koniuszki 9:9 Szczegóły
2020-02-28
g. 18:00

10
LKS II Kąkolówka LKS Darowice-Koniuszki 8:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

11
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

12
LKS Darowice-Koniuszki LKS Kańczuga II 11:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
LKS Szarotka Rogóżno LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Darowice-Koniuszki STS Jordan w Woli Małej -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

17
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LKS Jar II Kielnarowa LKS Darowice-Koniuszki -:- Szczegóły