Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak Bratkówka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Patla
698 432 560
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 13 23 1.769
2. LKS Turze Pole 13 22 1.692
3. LKS Brzostowianka Brzostek 13 19 1.462
4. UKS Kępa Dębica 13 14 1.077
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 13 13 1.000
6. TG Sokół Dynów 13 13 1.000

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. ATS Bingo Ropczyce 12 12 1.000
2. PUKS Arka Łętownia 13 12 0.923
3. SKT I LO Wiki Sanok 12 11 0.917
4. LKS Strażak Bratkówka 12 5 0.417
5. MLKS Nurt Przemyśl 13 5 0.385
6. LZS Kąkolówka 12 3 0.250

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2815 Wiesław Patla Polska 06.09.1977 25 14 75:42
2818 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 11 11 33:33
2816 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 8 11 24:33
2819 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 7 20 21:60
2820 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 4 3 12:9
2813 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 1 20 3:60
2817 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 1 5 3:15
2822 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 1 6 3:18
2814 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 0 0 0:0
2808 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 0 0 0:0
2811 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-15
g. 11:00

1
LKS Strażak Bratkówka MLKS Nurt Przemyśl 10:4 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
PUKS Arka Łętownia LKS Strażak Bratkówka 9:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
LKS Strażak Bratkówka LUKS Strażak Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
SKT I LO Wiki Sanok LKS Strażak Bratkówka 10:5 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00

6
LKS Strażak Bratkówka UKS Kępa Dębica 5:10 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
ATS Bingo Ropczyce LKS Strażak Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-12-20
g. 17:00

8
LKS Strażak Bratkówka LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Strażak Bratkówka 10:8 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 5:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka LKS Strażak Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-03-04
g. 18:00

12
LKS Strażak Bratkówka ATS Bingo Ropczyce 1:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

13
LKS Strażak Bratkówka SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
MLKS Nurt Przemyśl LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
LKS Strażak Bratkówka LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
LKS Strażak Bratkówka PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły