Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak Bratkówka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Patla
698 432 560
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 19 105:60
2. LKS Turze Pole 11 18 103:65
3. LKS Brzostowianka Brzostek 11 16 102:79
4. UKS Kępa Dębica 11 14 93:79
5. TG Sokół Dynów 11 13 95:86
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 12 88:80
7. SKT I LO Wiki Sanok 11 11 89:88
8. ATS Bingo Ropczyce 11 10 90:86
9. PUKS Arka Łętownia 11 9 91:92
10. LKS Strażak Bratkówka 11 5 68:98
11. LZS Kąkolówka 11 3 67:105
12. MLKS Nurt Przemyśl 11 2 35:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2815 Wiesław Patla Polska 06.09.1977 25 12 75:36
2818 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 11 8 33:24
2816 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 8 11 24:33
2819 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 6 19 18:57
2820 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 4 3 12:9
2813 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 1 18 3:54
2817 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 1 5 3:15
2822 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 1 6 3:18
2814 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 0 0 0:0
2808 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 0 0 0:0
2811 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-15
g. 11:00

1
LKS Strażak Bratkówka MLKS Nurt Przemyśl 10:4 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
PUKS Arka Łętownia LKS Strażak Bratkówka 9:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
LKS Strażak Bratkówka LUKS Strażak Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
SKT I LO Wiki Sanok LKS Strażak Bratkówka 10:5 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00

6
LKS Strażak Bratkówka UKS Kępa Dębica 5:10 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
ATS Bingo Ropczyce LKS Strażak Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-12-20
g. 17:00

8
LKS Strażak Bratkówka LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Strażak Bratkówka 10:8 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 5:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka LKS Strażak Bratkówka 5:10 Szczegóły