Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki Sanok
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Mickiewicza 17, 38-500 Sanok
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
I LO, ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki
606 480 350
tarapacki@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Stróżowska 4, 38-500 Sanok
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 19 105:60
2. LKS Turze Pole 11 18 103:65
3. LKS Brzostowianka Brzostek 11 16 102:79
4. UKS Kępa Dębica 11 14 93:79
5. TG Sokół Dynów 11 13 95:86
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 12 88:80
7. SKT I LO Wiki Sanok 11 11 89:88
8. ATS Bingo Ropczyce 11 10 90:86
9. PUKS Arka Łętownia 11 9 91:92
10. LKS Strażak Bratkówka 11 5 68:98
11. LZS Kąkolówka 11 3 67:105
12. MLKS Nurt Przemyśl 11 2 35:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7152 Mariusz Haduch Polska 06.05.1966 39 3 117:9
8495 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 14 21 42:63
7163 Paweł Wilk Polska 22.08.1988 11 5 33:15
7157 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 10 27 30:81
7160 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 5 14 15:42
7153 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 0 0 0:0
7159 Marian Nowak Polska 26.01.1952 0 3 0:9
7164 Dawid Witka Polska 23.01.1988 0 0 0:0
7162 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 0 0 0:0
7158 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-14
g. 11:00

1
SKT I LO Wiki Sanok LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 15:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno SKT I LO Wiki Sanok 10:4 Szczegóły
2019-11-16
g. 15:00

3
SKT I LO Wiki Sanok MLKS Nurt Przemyśl 10:3 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
TG Sokół Dynów SKT I LO Wiki Sanok 10:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
SKT I LO Wiki Sanok LKS Strażak Bratkówka 10:5 Szczegóły
2019-12-21
g. 16:30

6
SKT I LO Wiki Sanok ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka Brzostek SKT I LO Wiki Sanok 9:9 Szczegóły
2019-12-17
g. 18:00

8
SKT I LO Wiki Sanok LZS Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
PUKS Arka Łętownia SKT I LO Wiki Sanok 6:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
SKT I LO Wiki Sanok LUKS Strażak Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
UKS Kępa Dębica SKT I LO Wiki Sanok 9:9 Szczegóły