Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TG Sokół Dynów
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rynek 13, 36-065 Dynów
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 11, 36-065 Dynów
Prezes Klubu:
Krystyna Dżuła
693 040 509
krystynamaria@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Henryk Sawczak
608 550 190
hen.saw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Cornelau
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 13 23 1.769
2. LKS Turze Pole 13 22 1.692
3. LKS Brzostowianka Brzostek 13 19 1.462
4. UKS Kępa Dębica 13 14 1.077
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 13 13 1.000
6. TG Sokół Dynów 13 13 1.000

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. ATS Bingo Ropczyce 12 12 1.000
2. PUKS Arka Łętownia 13 12 0.923
3. SKT I LO Wiki Sanok 12 11 0.917
4. LKS Strażak Bratkówka 12 5 0.417
5. MLKS Nurt Przemyśl 13 5 0.385
6. LZS Kąkolówka 12 3 0.250

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1251 Damian Wojdyła Polska 08.12.1991 34 2 102:6
1244 Grzegorz Cukierda Polska 16.02.1990 28 15 84:45
1245 Gracjan Nowak Polska 14.02.1980 11 23 33:69
1246 Adam Sawczak Polska 23.12.1999 10 21 30:63
1248 Dawid Ślączka Polska 02.10.1991 5 3 15:9
1243 Karol Barański Polska 12.01.1999 2 9 6:27
1252 Bronisław Wojnarowicz Polska 07.05.1959 1 11 3:33
1253 Dominik Karaś Polska 04.02.2004 0 3 0:9
1250 Michał Świder Polska 29.05.2000 0 0 0:0
1249 Adam Świder Polska 25.06.1966 0 0 0:0
1247 Henryk Sawczak Polska 22.11.1964 0 3 0:9
1254 Dawid Piela Polska 18.11.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-15
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
MLKS Nurt Przemyśl TG Sokół Dynów 4:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
TG Sokół Dynów SKT I LO Wiki Sanok 10:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

7
LZS Kąkolówka TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2020-01-17
g. 18:00

9
LUKS Strażak Niżna Łąka TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka Brzostek TG Sokół Dynów 10:4 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
TG Sokół Dynów LKS Turze Pole 2:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
TG Sokół Dynów LUKS Strażak Niżna Łąka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
UKS Kępa Dębica TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

16
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno TG Sokół Dynów -:- Szczegóły