Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TG Sokół Dynów
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rynek 13, 36-065 Dynów
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 11, 36-065 Dynów
Prezes Klubu:
Krystyna Dżuła
693 040 509
krystynamaria@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Henryk Sawczak
608 550 190
hen.saw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Cornelau
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 13 23 125:66
2. LKS Turze Pole 13 22 123:71
3. LKS Brzostowianka Brzostek 13 19 121:92
4. UKS Kępa Dębica 13 14 100:99
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 13 13 100:99
6. TG Sokół Dynów 13 13 101:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 12 12 100:87
2. PUKS Arka Łętownia 13 12 110:106
3. SKT I LO Wiki Sanok 12 11 90:98
4. LKS Strażak Bratkówka 12 5 69:108
5. MLKS Nurt Przemyśl 13 5 54:118
6. LZS Kąkolówka 12 3 72:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1251 Damian Wojdyła Polska 08.12.1991 34 2 102:6
1244 Grzegorz Cukierda Polska 16.02.1990 28 15 84:45
1245 Gracjan Nowak Polska 14.02.1980 11 23 33:69
1246 Adam Sawczak Polska 23.12.1999 10 21 30:63
1248 Dawid Ślączka Polska 02.10.1991 5 3 15:9
1243 Karol Barański Polska 12.01.1999 2 9 6:27
1252 Bronisław Wojnarowicz Polska 07.05.1959 1 11 3:33
1253 Dominik Karaś Polska 04.02.2004 0 3 0:9
1250 Michał Świder Polska 29.05.2000 0 0 0:0
1249 Adam Świder Polska 25.06.1966 0 0 0:0
1247 Henryk Sawczak Polska 22.11.1964 0 3 0:9
1254 Dawid Piela Polska 18.11.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-15
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00

2
MLKS Nurt Przemyśl TG Sokół Dynów 4:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
TG Sokół Dynów SKT I LO Wiki Sanok 10:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

7
LZS Kąkolówka TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2020-01-17
g. 18:00

9
LUKS Strażak Niżna Łąka TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka Brzostek TG Sokół Dynów 10:4 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00

13
TG Sokół Dynów LKS Turze Pole 2:10 Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00

14
TG Sokół Dynów LUKS Strażak Niżna Łąka -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00

15
UKS Kępa Dębica TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2020-05-10
g. 11:00

16
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno TG Sokół Dynów -:- Szczegóły