Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Kąkolówka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kąkolówka 108, 36-30 Błażowa
Telefon:
501 023 365, 691 969 654
E-mail:
sowaa@prz.edu.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Błażowej
Prezes Klubu:
Andrzej Sowa
501 023 365
sowaa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Skiba
609 372 752
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kruczek
885 108 015
kruczekwojtek@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
Mała Hala Politechniki Rzeszowskiej
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Seamless Table Tennis
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 19 105:60
2. LKS Turze Pole 11 18 103:65
3. LKS Brzostowianka Brzostek 11 16 102:79
4. UKS Kępa Dębica 11 14 93:79
5. TG Sokół Dynów 11 13 95:86
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 12 88:80
7. SKT I LO Wiki Sanok 11 11 89:88
8. ATS Bingo Ropczyce 11 10 90:86
9. PUKS Arka Łętownia 11 9 91:92
10. LKS Strażak Bratkówka 11 5 68:98
11. LZS Kąkolówka 11 3 67:105
12. MLKS Nurt Przemyśl 11 2 35:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2167 Grzegorz Sobkowicz Polska 28.03.1983 27 11 81:33
2165 Wojciech Kruczek Polska 25.07.1977 18 23 54:69
2168 Janusz Sobkowicz Polska 10.09.1976 11 26 33:78
2166 Krzysztof Skiba Polska 22.02.1983 3 28 9:84
2170 Bartłomiej Wielgos Polska 15.08.1999 0 3 0:9
2169 Andrzej Sowa Polska 28.10.1968 0 0 0:0
2162 Dariusz Bober Polska 22.11.1987 0 0 0:0
2164 Roman Hubka Polska 06.02.1972 0 0 0:0
2163 Piotr Cygan Polska 17.09.1976 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-27
g. 17:00

1
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 11:00

2
LUKS Strażak Niżna Łąka LZS Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00

3
LZS Kąkolówka UKS Kępa Dębica 1:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
LKS Turze Pole LZS Kąkolówka 10:2 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LZS Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00

6
MLKS Nurt Przemyśl LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2020-01-25
g. 11:00

7
LZS Kąkolówka TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2019-12-17
g. 18:00

8
SKT I LO Wiki Sanok LZS Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00

9
LZS Kąkolówka ATS Bingo Ropczyce 8:10 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka Brzostek LZS Kąkolówka 10:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka LKS Strażak Bratkówka 5:10 Szczegóły