Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak Niżna Łąka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Longawy 63, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Szczepanik
605 837 747
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 19 105:60
2. LKS Turze Pole 11 18 103:65
3. LKS Brzostowianka Brzostek 11 16 102:79
4. UKS Kępa Dębica 11 14 93:79
5. TG Sokół Dynów 11 13 95:86
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 12 88:80
7. SKT I LO Wiki Sanok 11 11 89:88
8. ATS Bingo Ropczyce 11 10 90:86
9. PUKS Arka Łętownia 11 9 91:92
10. LKS Strażak Bratkówka 11 5 68:98
11. LZS Kąkolówka 11 3 67:105
12. MLKS Nurt Przemyśl 11 2 35:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4956 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 30 8 90:24
4957 Andrzej Sobota Polska 02.12.1966 24 11 72:33
4947 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 18 18 54:54
4949 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 14 15 42:45
4946 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 3 2 9:6
4951 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 0 0 0:0
6827 Kornel Pollhaus Polska 13.12.2003 0 0 0:0
4952 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 0 0 0:0
4953 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 0 0 0:0
4954 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 0 0 0:0
4963 Filip Kołek Polska 24.09.2000 0 0 0:0
4950 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-15
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka Brzostek LUKS Strażak Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2019-11-02
g. 11:00

2
LUKS Strażak Niżna Łąka LZS Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2019-10-19
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia LUKS Strażak Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00

4
LKS Strażak Bratkówka LUKS Strażak Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00

5
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2019-11-28
g. 19:00

6
LKS Turze Pole LUKS Strażak Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00

7
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00

8
MLKS Nurt Przemyśl LUKS Strażak Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2020-01-17
g. 18:00

9
LUKS Strażak Niżna Łąka TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00

10
SKT I LO Wiki Sanok LUKS Strażak Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00

11
LUKS Strażak Niżna Łąka ATS Bingo Ropczyce 10:3 Szczegóły