Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-29, godz. 10:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
UKS Cebulka Warzyce 9:9 PKS Bartek II Dębowiec

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jerzy Dębiec - Szymon Czerkiewicz 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
Patryk Skocz - Konrad Kapanowski 1 0:3 (3:11, 5:11, 5:11)
Grzegorz Siewierski - Robert Niemiec 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:2)
Kamil Czajka - Stanisław Mikołajczyk 1 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 5:11)
G. Siewierski / J. Dębiec - S. Czerkiewicz / K. Kapanowski 1 3:1 (12:10, 11:9, 7:11, 11:8)
K. Czajka / P. Skocz - S. Mikołajczyk / R. Niemiec 1 1:3 (11:7, 4:11, 10:12, 7:11)
Jerzy Dębiec - Konrad Kapanowski 1 2:3 (9:11, 11:7, 10:12, 11:4, 12:14)
Patryk Skocz - Szymon Czerkiewicz 1 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
Kamil Czajka - Robert Niemiec 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)
Grzegorz Siewierski - Stanisław Mikołajczyk 1 3:2 (11:3, 11:13, 11:7, 8:11, 11:6)
Jerzy Dębiec - Robert Niemiec 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
Grzegorz Siewierski - Szymon Czerkiewicz 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)
Patryk Skocz - Stanisław Mikołajczyk 1 0:3 (1:11, 3:11, 5:11)
Kamil Czajka - Konrad Kapanowski 1 3:0 (11:8, 11:6, 13:11)
Jerzy Dębiec - Stanisław Mikołajczyk 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:9)
Kamil Czajka - Szymon Czerkiewicz 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
Patryk Skocz - Robert Niemiec 1 0:3 (3:11, 7:11, 6:11)
Grzegorz Siewierski - Konrad Kapanowski 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:9)