Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 15 29 200:70
2. TG Sokół Dynów 15 20 160:110
3. LKS Darowice-Koniuszki 15 20 157:113
4. PUKS Arka II Łętownia 15 20 145:125
5. LKS Szarotka Rogóżno 15 16 144:126
6. MLKS Nurt III Przemyśl 15 15 133:137
7. LKS Strażak Sośnica 15 4 93:177
8. STS Jordan Wola Mała 15 4 92:178
9. MLKS Gminy Leżajsk 8 0 28:116

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-10-05
g. 11:00

5LRZA 1
PUKS Arka II Łętownia LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

5LRZA 1
LKS Szarotka Rogóżno GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 5:13 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

5LRZA 1
MLKS Gminy Leżajsk TG Sokół Dynów 3:15 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00

5LRZA 1
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice-Koniuszki 5:13 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LRZA 2
STS Jordan Wola Mała MLKS Gminy Leżajsk 13:5 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LRZA 2
TG Sokół Dynów LKS Szarotka Rogóżno 10:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LRZA 2
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski PUKS Arka II Łętownia 10:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00

5LRZA 2
LKS Strażak Sośnica MLKS Nurt III Przemyśl 8:10 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LRZA 3
MLKS Nurt III Przemyśl GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 6:12 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LRZA 3
PUKS Arka II Łętownia TG Sokół Dynów 11:7 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LRZA 3
LKS Szarotka Rogóżno STS Jordan Wola Mała 14:4 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00

5LRZA 3
MLKS Gminy Leżajsk LKS Darowice-Koniuszki 0:18 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LRZA 4
STS Jordan Wola Mała PUKS Arka II Łętownia 8:10 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LRZA 4
LKS Szarotka Rogóżno LKS Darowice-Koniuszki 12:6 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LRZA 4
TG Sokół Dynów MLKS Nurt III Przemyśl 10:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00

5LRZA 4
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 14:4 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00

5LRZA 5
LKS Strażak Sośnica TG Sokół Dynów 6:12 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00

5LRZA 5
MLKS Nurt III Przemyśl STS Jordan Wola Mała 13:5 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00

5LRZA 5
PUKS Arka II Łętownia LKS Darowice-Koniuszki 10:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00

5LRZA 5
LKS Szarotka Rogóżno MLKS Gminy Leżajsk 17:1 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00

5LRZA 6
MLKS Gminy Leżajsk PUKS Arka II Łętownia 6:12 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00

5LRZA 6
MLKS Nurt III Przemyśl LKS Darowice-Koniuszki 5:13 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00

5LRZA 6
STS Jordan Wola Mała LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00

5LRZA 6
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 4:14 Szczegóły
2015-02-08
g. 11:00

5LRZA 7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski STS Jordan Wola Mała 15:3 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

5LRZA 7
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice-Koniuszki 5:13 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

5LRZA 7
MLKS Nurt III Przemyśl MLKS Gminy Leżajsk 11:7 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00

5LRZA 7
PUKS Arka II Łętownia LKS Szarotka Rogóżno 8:10 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

5LRZA 8
LKS Szarotka Rogóżno MLKS Nurt III Przemyśl 10:8 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

5LRZA 8
MLKS Gminy Leżajsk LKS Strażak Sośnica 6:12 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00

5LRZA 8
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Darowice-Koniuszki 13:5 Szczegóły
2015-01-18
g. 11:00

5LRZA 8
STS Jordan Wola Mała TG Sokół Dynów 6:12 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

5LRZA 9
TG Sokół Dynów LKS Darowice-Koniuszki 15:3 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

5LRZA 9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski MLKS Gminy Leżajsk 18:0 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

5LRZA 9
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno 5:13 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00

5LRZA 9
MLKS Nurt III Przemyśl PUKS Arka II Łętownia 4:14 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00

5LRZA 10
STS Jordan Wola Mała LKS Szarotka Rogóżno 5:13 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00

5LRZA 10
TG Sokół Dynów LKS Strażak Sośnica 16:2 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00

5LRZA 10
LKS Darowice-Koniuszki MLKS Nurt III Przemyśl 11:7 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

5LRZA 11
LKS Strażak Sośnica PUKS Arka II Łętownia 6:12 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

5LRZA 11
MLKS Nurt III Przemyśl LKS Szarotka Rogóżno 13:5 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00

5LRZA 11
LKS Darowice-Koniuszki TG Sokół Dynów 13:5 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

5LRZA 12
STS Jordan Wola Mała GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 5:13 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

5LRZA 12
LKS Darowice-Koniuszki PUKS Arka II Łętownia 11:7 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00

5LRZA 12
LKS Szarotka Rogóżno TG Sokół Dynów 6:12 Szczegóły
2015-03-29
g. 13:00

5LRZA 13
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 4:14 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

5LRZA 13
STS Jordan Wola Mała MLKS Nurt III Przemyśl 7:11 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00

5LRZA 13
LKS Szarotka Rogóżno PUKS Arka II Łętownia 8:10 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00

5LRZA 14
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski MLKS Nurt III Przemyśl 11:7 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00

5LRZA 14
LKS Darowice-Koniuszki LKS Strażak Sośnica 14:4 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00

5LRZA 14
TG Sokół Dynów STS Jordan Wola Mała 16:2 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LRZA 15
LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 4:14 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LRZA 15
MLKS Nurt III Przemyśl TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LRZA 15
LKS Szarotka Rogóżno LKS Strażak Sośnica 14:4 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00

5LRZA 15
PUKS Arka II Łętownia STS Jordan Wola Mała 11:7 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

5LRZA 16
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

5LRZA 16
LKS Darowice-Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno 12:6 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00

5LRZA 16
PUKS Arka II Łętownia MLKS Nurt III Przemyśl 9:9 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00

5LRZA 17
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Szarotka Rogóżno 15:3 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00

5LRZA 17
TG Sokół Dynów PUKS Arka II Łętownia 9:9 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00

5LRZA 17
LKS Strażak Sośnica STS Jordan Wola Mała 8:10 Szczegóły
2015-05-17
g. 11:00

5LRZA 18
PUKS Arka II Łętownia GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:15 Szczegóły
2015-05-17
g. 11:00

5LRZA 18
LKS Darowice-Koniuszki STS Jordan Wola Mała 13:5 Szczegóły
2015-05-17
g. 11:00

5LRZA 18
MLKS Nurt III Przemyśl LKS Strażak Sośnica 11:7 Szczegóły