Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
III liga podkarpacka
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 16 27 148:87
2. KS Pegaz II Łańcut 16 24 152:95
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 24 138:95
4. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 18 132:91
5. UKS GP I Jodłowa 16 18 122:117
6. KSTS MOSiR II Krosno 16 14 117:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka I Łętownia 16 19 130:99
2. LKS Jar II Kielnarowa 16 13 105:132
3. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 11 105:135
4. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 11 92:147
5. LZS I Kąkolówka 16 9 90:141
6. UKS Gryfek I Dębica 16 4 72:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2013-09-29
g. 11:00
0
1
UKS GP I Jodłowa UKS Gryfek I Dębica 10:2 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
KU AZS Politechnika II Rzeszów KSTS MOSiR II Krosno 0:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
GMKS Strzelec II Frysztak PUKS Arka I Łętownia 10:8 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS Brzostowianka II Brzostek 10:8 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
LZS I Kąkolówka KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2013-09-29
g. 11:00
0
1
LKS Jar II Kielnarowa KS Pegaz II Łańcut 9:9 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
UKS Gryfek I Dębica KU AZS Politechnika II Rzeszów 0:10 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
KSTS MOSiR II Krosno UKS GP I Jodłowa 10:3 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
LKS Brzostowianka II Brzostek GMKS Strzelec II Frysztak 5:10 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
PUKS Arka I Łętownia LKS Brzostowianka I Brzostek 10:8 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Jar II Kielnarowa 10:0 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
KS Pegaz II Łańcut LZS I Kąkolówka 10:6 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LZS I Kąkolówka UKS Gryfek I Dębica 5:10 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
LKS Jar II Kielnarowa KSTS MOSiR II Krosno 10:4 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
KS Pegaz II Łańcut GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka I Brzostek 10:2 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
UKS GP I Jodłowa LKS Brzostowianka II Brzostek 10:2 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
KU AZS Politechnika II Rzeszów PUKS Arka I Łętownia 10:7 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
UKS Gryfek I Dębica LKS Jar II Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
KSTS MOSiR II Krosno LZS I Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
GMKS Strzelec II Frysztak KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
LKS Brzostowianka I Brzostek KS Pegaz II Łańcut 5:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS Politechnika II Rzeszów 1:10 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
PUKS Arka I Łętownia UKS GP I Jodłowa 9:9 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
PUKS Arka I Łętownia UKS Gryfek I Dębica 10:5 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LKS Brzostowianka II Brzostek KSTS MOSiR II Krosno 10:8 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LZS I Kąkolówka GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
LKS Jar II Kielnarowa LKS Brzostowianka I Brzostek 9:9 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
UKS GP I Jodłowa KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Pegaz II Łańcut 9:9 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
UKS Gryfek I Dębica LKS Brzostowianka II Brzostek 7:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
KSTS MOSiR II Krosno PUKS Arka I Łętownia 10:3 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Jar II Kielnarowa 10:0 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
LKS Brzostowianka I Brzostek LZS I Kąkolówka 10:2 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne KU AZS Politechnika II Rzeszów 6:10 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
KS Pegaz II Łańcut UKS GP I Jodłowa 8:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
KS Pegaz II Łańcut UKS Gryfek I Dębica 10:2 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne KSTS MOSiR II Krosno 10:2 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
UKS GP I Jodłowa GMKS Strzelec II Frysztak 6:10 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
KU AZS Politechnika II Rzeszów LKS Brzostowianka I Brzostek 10:4 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
PUKS Arka I Łętownia LKS Jar II Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS I Kąkolówka 7:10 Szczegóły
2013-12-01
g. 00:00
0
8
UKS Gryfek I Dębica KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
KSTS MOSiR II Krosno KS Pegaz II Łańcut 9:9 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
GMKS Strzelec II Frysztak KU AZS Politechnika II Rzeszów 7:10 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS GP I Jodłowa 6:10 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LKS Jar II Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 10:4 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LZS I Kąkolówka PUKS Arka I Łętownia 2:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS Gryfek I Dębica 10:3 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
GMKS Strzelec II Frysztak KSTS MOSiR II Krosno 10:5 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
PUKS Arka I Łętownia KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
LKS Brzostowianka II Brzostek KS Pegaz II Łańcut 1:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
UKS GP I Jodłowa LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
KU AZS Politechnika II Rzeszów LZS I Kąkolówka 10:1 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
UKS Gryfek I Dębica GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
KSTS MOSiR II Krosno LKS Brzostowianka I Brzostek 10:5 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka II Brzostek 10:2 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
KS Pegaz II Łańcut PUKS Arka I Łętownia 10:3 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
LZS I Kąkolówka UKS GP I Jodłowa 3:10 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
KSTS MOSiR II Krosno UKS Gryfek I Dębica 10:4 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
LKS Brzostowianka I Brzostek GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
KS Pegaz II Łańcut KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
PUKS Arka I Łętownia LKS Brzostowianka II Brzostek 10:2 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
LZS I Kąkolówka LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
UKS GP I Jodłowa KU AZS Politechnika II Rzeszów 10:6 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
KU AZS Politechnika II Rzeszów KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
UKS GP I Jodłowa KS Pegaz II Łańcut 9:9 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
KSTS MOSiR II Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 5:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
UKS Gryfek I Dębica LZS I Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Brzostowianka I Brzostek 10:8 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
LKS Jar II Kielnarowa PUKS Arka I Łętownia 5:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
KSTS MOSiR II Krosno KU AZS Politechnika II Rzeszów 8:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne KS Pegaz II Łańcut 6:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
GMKS Strzelec II Frysztak UKS GP I Jodłowa 10:0 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
UKS Gryfek I Dębica LKS Brzostowianka I Brzostek 5:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
PUKS Arka I Łętownia LZS I Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
UKS GP I Jodłowa KSTS MOSiR II Krosno 9:9 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
KS Pegaz II Łańcut KU AZS Politechnika II Rzeszów 10:4 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne GMKS Strzelec II Frysztak 5:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka I Brzostek 8:10 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
LKS Jar II Kielnarowa UKS Gryfek I Dębica 10:4 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka I Łętownia 10:7 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne UKS GP I Jodłowa 10:5 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
KS Pegaz II Łańcut KSTS MOSiR II Krosno 10:4 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
KU AZS Politechnika II Rzeszów GMKS Strzelec II Frysztak 9:9 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS Jar II Kielnarowa 5:10 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
UKS Gryfek I Dębica PUKS Arka I Łętownia 2:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
KSTS MOSiR II Krosno KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS GP I Jodłowa 10:2 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
GMKS Strzelec II Frysztak KS Pegaz II Łańcut 10:8 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Gryfek I Dębica 10:8 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LKS Jar II Kielnarowa LZS I Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LKS Brzostowianka I Brzostek PUKS Arka I Łętownia 0:10 Szczegóły