Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
V liga rzeszowska gr. A
Sezon 2012/2013

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS II Kąkolówka 14 28 140:39
2. LKS Darowice-Koniuszki 14 18 118:101
3. STS Jordan Wola Mała 14 18 121:107
4. LKS Szarotka Rogóżno 14 16 116:114
5. UMKS Dubiecko 14 14 108:109
6. TG Sokół Dynów 14 11 100:118
7. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 14 5 75:129
8. UKS Sokół Pełkinie 14 2 77:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2012-10-07
g. 11:00
0
1
LZS II Kąkolówka TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2012-10-07
g. 11:00
0
1
LKS Szarotka Rogóżno GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2012-10-07
g. 11:00
0
1
STS Jordan Wola Mała UMKS Dubiecko 10:6 Szczegóły
2012-10-07
g. 11:00
0
1
LKS Darowice-Koniuszki UKS Sokół Pełkinie 10:4 Szczegóły
2012-10-14
g. 11:00
0
2
LKS Darowice-Koniuszki LZS II Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2012-10-14
g. 11:00
0
2
TG Sokół Dynów LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2012-10-14
g. 11:00
0
2
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski STS Jordan Wola Mała 6:10 Szczegóły
2012-10-14
g. 11:00
0
2
UKS Sokół Pełkinie UMKS Dubiecko 8:10 Szczegóły
2012-10-21
g. 11:00
0
3
LZS II Kąkolówka UMKS Dubiecko 10:2 Szczegóły
2012-10-21
g. 11:00
0
3
LKS Szarotka Rogóżno LKS Darowice-Koniuszki 9:9 Szczegóły
2012-10-21
g. 11:00
0
3
STS Jordan Wola Mała TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2012-10-21
g. 11:00
0
3
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Sokół Pełkinie 10:4 Szczegóły
2012-10-28
g. 11:00
0
4
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LZS II Kąkolówka 0:10 Szczegóły
2012-10-28
g. 11:00
0
4
UMKS Dubiecko LKS Szarotka Rogóżno 5:10 Szczegóły
2012-10-28
g. 11:00
0
4
LKS Darowice-Koniuszki STS Jordan Wola Mała 8:10 Szczegóły
2012-10-28
g. 11:00
0
4
UKS Sokół Pełkinie TG Sokół Dynów 8:10 Szczegóły
2012-11-18
g. 11:00
0
5
UMKS Dubiecko LKS Darowice-Koniuszki 8:10 Szczegóły
2012-11-18
g. 11:00
0
5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski TG Sokół Dynów 5:10 Szczegóły
2012-11-18
g. 11:00
0
5
LKS Szarotka Rogóżno STS Jordan Wola Mała 9:9 Szczegóły
2012-11-18
g. 11:00
0
5
LZS II Kąkolówka UKS Sokół Pełkinie 10:2 Szczegóły
2012-11-25
g. 11:00
0
6
TG Sokół Dynów UMKS Dubiecko 10:7 Szczegóły
2012-11-25
g. 11:00
0
6
LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:3 Szczegóły
2012-11-25
g. 11:00
0
6
STS Jordan Wola Mała LZS II Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2012-11-25
g. 11:00
0
6
UKS Sokół Pełkinie LKS Szarotka Rogóżno 7:10 Szczegóły
2012-12-02
g. 11:00
0
7
TG Sokół Dynów LKS Darowice-Koniuszki 6:10 Szczegóły
2012-12-02
g. 11:00
0
7
UMKS Dubiecko GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:4 Szczegóły
2012-12-02
g. 11:00
0
7
LKS Szarotka Rogóżno LZS II Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2012-12-02
g. 11:00
0
7
STS Jordan Wola Mała UKS Sokół Pełkinie 10:7 Szczegóły
2013-02-03
g. 11:00
0
8
UKS Sokół Pełkinie LZS II Kąkolówka 3:10 Szczegóły
2013-02-03
g. 11:00
0
8
TG Sokół Dynów STS Jordan Wola Mała 5:10 Szczegóły
2013-02-03
g. 11:00
0
8
LKS Darowice-Koniuszki UMKS Dubiecko 8:10 Szczegóły
2013-02-03
g. 11:00
0
8
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2013-02-10
g. 11:00
0
9
LZS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2013-02-10
g. 11:00
0
9
UKS Sokół Pełkinie STS Jordan Wola Mała 10:8 Szczegóły
2013-02-10
g. 11:00
0
9
LKS Darowice-Koniuszki TG Sokół Dynów 10:4 Szczegóły
2013-02-10
g. 11:00
0
9
LKS Szarotka Rogóżno UMKS Dubiecko 10:8 Szczegóły
2013-02-23
g. 14:00
0
10
UMKS Dubiecko LZS II Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2013-02-23
g. 14:00
0
10
STS Jordan Wola Mała GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:2 Szczegóły
2013-02-23
g. 14:00
0
10
UKS Sokół Pełkinie LKS Darowice-Koniuszki 4:10 Szczegóły
2013-02-23
g. 14:00
0
10
LKS Szarotka Rogóżno TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2013-03-09
g. 14:00
0
11
TG Sokół Dynów LZS II Kąkolówka 3:10 Szczegóły
2013-03-09
g. 14:00
0
11
UMKS Dubiecko STS Jordan Wola Mała 10:4 Szczegóły
2013-03-09
g. 14:00
0
11
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Darowice-Koniuszki 6:10 Szczegóły
2013-03-09
g. 14:00
0
11
LKS Szarotka Rogóżno UKS Sokół Pełkinie 10:5 Szczegóły
2013-03-17
g. 11:00
0
12
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UMKS Dubiecko 6:10 Szczegóły
2013-03-17
g. 11:00
0
12
TG Sokół Dynów UKS Sokół Pełkinie 10:5 Szczegóły
2013-03-17
g. 11:00
0
12
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice-Koniuszki 9:9 Szczegóły
2013-03-17
g. 11:00
0
12
LZS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno 10:3 Szczegóły
2013-03-23
g. 14:00
0
13
UMKS Dubiecko UKS Sokół Pełkinie 10:4 Szczegóły
2013-03-23
g. 14:00
0
13
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:4 Szczegóły
2013-03-23
g. 14:00
0
13
STS Jordan Wola Mała LKS Szarotka Rogóżno 10:7 Szczegóły
2013-03-23
g. 14:00
0
13
LZS II Kąkolówka LKS Darowice-Koniuszki 10:2 Szczegóły
2013-04-06
g. 14:00
0
14
UKS Sokół Pełkinie GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 6:10 Szczegóły
2013-04-06
g. 14:00
0
14
UMKS Dubiecko TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2013-04-06
g. 14:00
0
14
LKS Darowice-Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno 10:8 Szczegóły
2013-04-06
g. 14:00
0
14
LZS II Kąkolówka STS Jordan Wola Mała 10:5 Szczegóły