Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
III liga mężczyzn
Sezon 2012/2013

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF I Dukla 16 32 160:63
2. GMKS Strzelec II Frysztak 16 26 151:82
3. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 25 143:75
4. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 18 125:121
5. KS Pegaz II Łańcut 16 16 117:120
6. PUKS Arka I Łętownia 16 12 104:142

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 17 127:119
2. LKS Jar II Kielnarowa 16 16 129:123
3. LUKS Burza I Rogi 16 10 101:141
4. LZS I Kąkolówka 16 10 101:142
5. UKS Iskra I Iskrzynia 16 9 108:142
6. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 1 63:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2012-09-23
g. 11:00
0
1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2012-09-23
g. 11:00
0
1
LKS Jar II Kielnarowa GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2012-09-23
g. 11:00
0
1
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2012-09-23
g. 11:00
0
1
KS Pegaz II Łańcut LUKS Burza I Rogi 10:5 Szczegóły
2012-09-23
g. 11:00
0
1
LZS I Kąkolówka UKS TKKF I Dukla 1:10 Szczegóły
2012-09-22
g. 11:00
0
1
PUKS Arka I Łętownia UKS Iskra I Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2012-10-07
g. 11:00
0
2
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2012-10-07
g. 11:00
0
2
GMKS Strzelec II Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2012-10-07
g. 11:00
0
2
LUKS Burza I Rogi LKS Brzostowianka I Brzostek 2:10 Szczegóły
2012-10-07
g. 11:00
0
2
LKS Brzostowianka II Brzostek KS Pegaz II Łańcut 5:10 Szczegóły
2012-10-06
g. 11:00
0
2
UKS TKKF I Dukla PUKS Arka I Łętownia 10:3 Szczegóły
2012-10-07
g. 11:00
0
2
UKS Iskra I Iskrzynia LZS I Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2012-10-14
g. 11:00
0
3
LZS I Kąkolówka KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2012-10-13
g. 11:00
0
3
PUKS Arka I Łętownia GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2012-10-14
g. 11:00
0
3
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Brzostowianka I Brzostek 2:10 Szczegóły
2012-10-14
g. 11:00
0
3
UKS TKKF I Dukla KS Pegaz II Łańcut 10:7 Szczegóły
2012-10-14
g. 11:00
0
3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2012-10-14
g. 11:00
0
3
LKS Jar II Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 8:10 Szczegóły
2012-10-20
g. 11:00
0
4
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne PUKS Arka I Łętownia 10:5 Szczegóły
2012-10-21
g. 11:00
0
4
GMKS Strzelec II Frysztak LZS I Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2012-10-21
g. 11:00
0
4
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS TKKF I Dukla 3:10 Szczegóły
2012-10-21
g. 11:00
0
4
KS Pegaz II Łańcut UKS Iskra I Iskrzynia 10:5 Szczegóły
2012-10-21
g. 11:00
0
4
LUKS Burza I Rogi LKS Jar II Kielnarowa 5:10 Szczegóły
2012-10-21
g. 11:00
0
4
LKS Brzostowianka II Brzostek KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2012-10-28
g. 11:00
0
5
LKS Brzostowianka II Brzostek KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2012-10-28
g. 11:00
0
5
LUKS Burza I Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 5:10 Szczegóły
2012-10-28
g. 11:00
0
5
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka I Brzostek 1:10 Szczegóły
2012-10-27
g. 11:00
0
5
PUKS Arka I Łętownia KS Pegaz II Łańcut 3:10 Szczegóły
2012-12-08
g. 11:00
0
5
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS TKKF I Dukla 2:10 Szczegóły
2012-10-28
g. 11:00
0
5
LKS Jar II Kielnarowa UKS Iskra I Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2012-11-18
g. 11:00
0
6
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LUKS Burza I Rogi 10:1 Szczegóły
2012-11-18
g. 11:00
0
6
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Brzostowianka II Brzostek 10:4 Szczegóły
2012-11-17
g. 11:00
0
6
LKS Brzostowianka I Brzostek PUKS Arka I Łętownia 10:3 Szczegóły
2012-11-18
g. 11:00
0
6
KS Pegaz II Łańcut LZS I Kąkolówka 10:3 Szczegóły
2012-11-18
g. 11:00
0
6
UKS TKKF I Dukla LKS Jar II Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2012-11-18
g. 11:00
0
6
UKS Iskra I Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2012-11-25
g. 11:00
0
7
UKS Iskra I Iskrzynia KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2012-11-25
g. 11:00
0
7
UKS TKKF I Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 10:8 Szczegóły
2012-11-25
g. 11:00
0
7
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka I Brzostek 3:10 Szczegóły
2012-11-25
g. 11:00
0
7
LKS Jar II Kielnarowa KS Pegaz II Łańcut 7:10 Szczegóły
2012-11-24
g. 11:00
0
7
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka I Łętownia 9:9 Szczegóły
2012-11-25
g. 11:00
0
7
LUKS Burza I Rogi LZS I Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2012-12-02
g. 11:00
0
8
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne UKS TKKF I Dukla 3:10 Szczegóły
2012-12-02
g. 11:00
0
8
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Iskra I Iskrzynia 10:5 Szczegóły
2012-12-02
g. 11:00
0
8
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS Jar II Kielnarowa 10:4 Szczegóły
2012-12-02
g. 11:00
0
8
KS Pegaz II Łańcut KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2012-12-01
g. 11:00
0
8
PUKS Arka I Łętownia LUKS Burza I Rogi 10:8 Szczegóły
2012-12-02
g. 11:00
0
8
LZS I Kąkolówka LKS Brzostowianka II Brzostek 5:10 Szczegóły
2012-12-16
g. 11:00
0
9
KS Pegaz II Łańcut KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2012-12-16
g. 11:00
0
9
LKS Brzostowianka I Brzostek GMKS Strzelec II Frysztak 4:10 Szczegóły
2012-12-16
g. 11:00
0
9
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS TKKF I Dukla 7:10 Szczegóły
2012-12-16
g. 11:00
0
9
LUKS Burza I Rogi UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2012-12-15
g. 11:00
0
9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PUKS Arka I Łętownia 9:9 Szczegóły
2012-12-16
g. 11:00
0
9
LKS Jar II Kielnarowa LZS I Kąkolówka 10:1 Szczegóły
2013-01-06
g. 11:00
0
10
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka I Brzostek 4:10 Szczegóły
2013-01-06
g. 11:00
0
10
GMKS Strzelec II Frysztak KS Pegaz II Łańcut 10:3 Szczegóły
2013-01-06
g. 11:00
0
10
UKS TKKF I Dukla LUKS Burza I Rogi 10:0 Szczegóły
2013-01-06
g. 11:00
0
10
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2013-01-05
g. 11:00
0
10
PUKS Arka I Łętownia LKS Jar II Kielnarowa 10:7 Szczegóły
2013-01-06
g. 11:00
0
10
LZS I Kąkolówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2013-01-13
g. 11:00
0
11
GMKS Strzelec II Frysztak KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2013-01-13
g. 11:00
0
11
KS Pegaz II Łańcut LKS Brzostowianka I Brzostek 5:10 Szczegóły
2013-01-13
g. 11:00
0
11
UKS Iskra I Iskrzynia UKS TKKF I Dukla 2:10 Szczegóły
2013-01-13
g. 11:00
0
11
LKS Brzostowianka II Brzostek LUKS Burza I Rogi 5:10 Szczegóły
2013-01-12
g. 11:00
0
11
LZS I Kąkolówka PUKS Arka I Łętownia 7:10 Szczegóły
2013-01-13
g. 11:00
0
11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Jar II Kielnarowa 4:10 Szczegóły
2013-02-03
g. 11:00
0
12
LKS Brzostowianka I Brzostek KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2013-02-03
g. 11:00
0
12
KS Pegaz II Łańcut GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2013-02-02
g. 11:00
0
12
PUKS Arka I Łętownia UKS TKKF I Dukla 2:10 Szczegóły
2013-02-03
g. 11:00
0
12
LZS I Kąkolówka UKS Iskra I Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2013-02-03
g. 11:00
0
12
LUKS Burza I Rogi LKS Brzostowianka II Brzostek 3:10 Szczegóły
2013-02-03
g. 11:00
0
12
LKS Jar II Kielnarowa KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2013-02-09
g. 11:00
0
13
PUKS Arka I Łętownia LKS Brzostowianka I Brzostek 4:10 Szczegóły
2013-02-10
g. 11:00
0
13
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne GMKS Strzelec II Frysztak 9:9 Szczegóły
2013-02-10
g. 11:00
0
13
KS Pegaz II Łańcut UKS TKKF I Dukla 4:10 Szczegóły
2013-02-10
g. 11:00
0
13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS I Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2013-02-10
g. 11:00
0
13
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Iskra I Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2013-02-10
g. 11:00
0
13
LKS Jar II Kielnarowa LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2013-02-23
g. 11:00
0
14
KS Pegaz II Łańcut PUKS Arka I Łętownia 8:10 Szczegóły
2013-02-23
g. 14:00
0
14
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Brzostowianka I Brzostek 9:9 Szczegóły
2013-02-23
g. 14:00
0
14
UKS TKKF I Dukla KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2013-02-23
g. 14:00
0
14
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2013-02-23
g. 14:00
0
14
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS I Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2013-02-23
g. 14:00
0
14
UKS Iskra I Iskrzynia LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2013-03-09
g. 14:00
0
15
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne KS Pegaz II Łańcut 10:4 Szczegóły
2013-03-09
g. 11:00
0
15
GMKS Strzelec II Frysztak PUKS Arka I Łętownia 10:5 Szczegóły
2013-03-09
g. 14:00
0
15
UKS TKKF I Dukla LKS Brzostowianka I Brzostek 10:7 Szczegóły
2013-03-09
g. 14:00
0
15
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2013-03-09
g. 14:00
0
15
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka II Brzostek 2:10 Szczegóły
2013-03-09
g. 14:00
0
15
LZS I Kąkolówka LKS Jar II Kielnarowa 7:10 Szczegóły
2013-03-16
g. 11:00
0
16
PUKS Arka I Łętownia KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2013-03-17
g. 11:00
0
16
LKS Brzostowianka I Brzostek KS Pegaz II Łańcut 10:3 Szczegóły
2013-03-17
g. 11:00
0
16
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF I Dukla 5:10 Szczegóły
2013-03-17
g. 11:00
0
16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra I Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2013-03-17
g. 11:00
0
16
LZS I Kąkolówka LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2013-03-17
g. 11:00
0
16
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły