Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Zagorzyce 7 13 92:34
2. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 7 10 69:57
3. TPTS AQUARIUS Rzeszów 6 8 68:40
4. ATS BINGO Ropczyce II 7 7 65:61
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 6 5 59:49
6. UKS Kępa III Dębica 7 5 53:73
7. LZS Kąkolówka II 7 4 42:84
8. KS Głobikowa 7 2 38:88

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

1
KTS Zagorzyce TPTS AQUARIUS Rzeszów 10:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

1
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LZS Kąkolówka II 15:3 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka III Brzostek KS Głobikowa 16:2 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

1
UKS Kępa III Dębica ATS BINGO Ropczyce II 4:14 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

2
ATS BINGO Ropczyce II KTS Zagorzyce 9:9 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
TPTS AQUARIUS Rzeszów KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 14:4 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
LZS Kąkolówka II LKS Brzostowianka III Brzostek 1:17 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
KS Głobikowa UKS Kępa III Dębica 4:14 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KTS Zagorzyce KS Głobikowa 17:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 11:7 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka III Brzostek TPTS AQUARIUS Rzeszów -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Kępa III Dębica LZS Kąkolówka II 15:3 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka II KTS Zagorzyce 5:13 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KS Głobikowa KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
ATS BINGO Ropczyce II LKS Brzostowianka III Brzostek 11:7 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
TPTS AQUARIUS Rzeszów UKS Kępa III Dębica 15:3 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KS Głobikowa ATS BINGO Ropczyce II 7:11 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
LZS Kąkolówka II TPTS AQUARIUS Rzeszów 10:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2020-12-07
g. 17:00

5
KTS Zagorzyce UKS Kępa III Dębica 17:1 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
TPTS AQUARIUS Rzeszów KS Głobikowa 12:6 Szczegóły
2020-12-22
g. 11:00

6
ATS BINGO Ropczyce II LZS Kąkolówka II 6:12 Szczegóły
2020-12-18
g. 17:00

6
UKS Kępa III Dębica KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 7:11 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka III Brzostek KTS Zagorzyce 6:12 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
TPTS AQUARIUS Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 11:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KS Głobikowa LZS Kąkolówka II 10:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
UKS Kępa III Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 9:9 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów KTS Zagorzyce 4:14 Szczegóły