Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 14 25 135:41
2. LZS Kąkolówka 14 25 137:51
3. MLKS Nurt Przemyśl 12 17 107:84
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 15 16 107:116
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 12 15 103:84
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 13 12 92:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING Jarosław 15 15 114:115
2. UKS Kępa II Dębica 13 13 92:106
3. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 12 95:100
4. LKS Strażak Sośnica 15 8 104:137
5. UKS Spartakus Kolbuszowa 14 3 54:137
6. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 14 3 71:137

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-05-09, godz. 11:00
Mecz nr: 18 (18. kolejka)
PKS KOLPING Jarosław 10:7 KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Arkadiusz Suchy - Rafał Jamrogiewicz 1 1:3 (11:5, 9:11, 5:11, 10:12)
Szymon Flaumenhaft - Jakub Świniuch 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
Alan Zieliński - Robert Grabas 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 4:11, 11:8)
Jagoda Chwojko - Karol Wrotniak 1 0:3 (2:11, 8:11, 3:11)
W. Flaumenhaft / A. Zieliński - R. Grabas / J. Świniuch 1 0:3 (3:11, 9:11, 8:11)
S. Flaumenhaft / A. Suchy - R. Jamrogiewicz / K. Wrotniak 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
Arkadiusz Suchy - Jakub Świniuch 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)
Szymon Flaumenhaft - Rafał Jamrogiewicz 1 3:1 (11:5, 11:13, 11:8, 12:10)
Jagoda Chwojko - Robert Grabas 1 3:2 (11:7, 4:11, 5:11, 11:8, 12:10)
Alan Zieliński - Karol Wrotniak 1 1:3 (5:11, 7:11, 12:10, 4:11)
Arkadiusz Suchy - Robert Grabas 1 3:2 (11:7, 6:11, 11:8, 10:12, 11:5)
Alan Zieliński - Rafał Jamrogiewicz 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
Szymon Flaumenhaft - Karol Wrotniak 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)
Jagoda Chwojko - Jakub Świniuch 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:4, 5:11, 11:5)
Natalia Maciałek - Karol Wrotniak 1 0:3 (3:11, 4:11, 9:11)
Wojciech Flaumenhaft - Rafał Jamrogiewicz 1 0:3 (4:11, 3:11, 2:11)
Szymon Flaumenhaft - Robert Grabas 1 3:2 (11:6, 13:15, 11:2, 9:11, 11:4)