Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 14 25 135:41
2. LZS Kąkolówka 14 25 137:51
3. MLKS Nurt Przemyśl 12 17 107:84
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 15 16 107:116
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 12 15 103:84
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 13 12 92:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING Jarosław 15 15 114:115
2. UKS Kępa II Dębica 13 13 92:106
3. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 12 95:100
4. LKS Strażak Sośnica 15 8 104:137
5. UKS Spartakus Kolbuszowa 14 3 54:137
6. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 14 3 71:137

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-05-09, godz. 11:00
Mecz nr: 18 (18. kolejka)
UKS Spartakus Kolbuszowa 10:8 LKS Strażak Sośnica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Stadnicki - Zbigniew Ptasznik 1 2:3 (9:11, 11:6, 10:12, 11:8, 9:11)
Robert Stadnicki - Dariusz Grębowicz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:5)
Marek Puzio - Mieczysław Krakowiak 1 2:3 (4:11, 10:12, 11:5, 11:7, 7:11)
Walenty Plis - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
J. Stadnicki / M. Puzio - M. Krakowiak / D. Grębowicz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
W. Plis / R. Stadnicki - Ł. Ruchomski / Z. Ptasznik 1 0:3 (6:11, 9:11, 3:11)
Jacek Stadnicki - Dariusz Grębowicz 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:6)
Robert Stadnicki - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
Walenty Plis - Mieczysław Krakowiak 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:8)
Marek Puzio - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
Jacek Stadnicki - Mieczysław Krakowiak 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
Marek Puzio - Zbigniew Ptasznik 1 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 5:11)
Robert Stadnicki - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
Walenty Plis - Dariusz Grębowicz 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:5)
Jacek Stadnicki - Łukasz Ruchomski 1 1:3 (11:8, 11:13, 5:11, 3:11)
Walenty Plis - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:6)
Robert Stadnicki - Mieczysław Krakowiak 1 3:0 (11:5, 11:1, 14:12)
Marek Puzio - Dariusz Grębowicz 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 12:10)