Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 14 25 135:41
2. LZS Kąkolówka 14 25 137:51
3. MLKS Nurt Przemyśl 12 17 107:84
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 15 16 107:116
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 12 15 103:84
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 13 12 92:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING Jarosław 15 15 114:115
2. UKS Kępa II Dębica 13 13 92:106
3. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 12 95:100
4. LKS Strażak Sośnica 15 8 104:137
5. UKS Spartakus Kolbuszowa 14 3 54:137
6. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 14 3 71:137

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-05-02, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
PKS KOLPING Jarosław 8:10 LKS Strażak Sośnica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Natalia Maciałek - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
Martyna Hajduk - Jakub Kondrat 1 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
Jagoda Chwojko - Maksymilian Mroczka 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
Szymon Flaumenhaft - Łukasz Ruchomski 1 1:3 (11:8, 14:16, 8:11, 3:11)
A. Zieliński / J. Chwojko - J. Kondrat / M. Mroczka 1 0:3 (5:11, 4:11, 12:14)
M. Hajduk / S. Flaumenhaft - P. Oziębło / Ł. Ruchomski 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:8)
Natalia Maciałek - Jakub Kondrat 1 3:2 (5:11, 8:11: 11:9, 11:7, 11:8)
Martyna Hajduk - Paweł Oziębło 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
Szymon Flaumenhaft - Maksymilian Mroczka 1 3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 11:7)
Jagoda Chwojko - Łukasz Ruchomski 1 1:3 (9:11, 12:10, 5:11, 2:11)
Natalia Maciałek - Maksymilian Mroczka 1 0:3 (6:11, 4:11, 7:11)
Jagoda Chwojko - Paweł Oziębło 1 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 10:12, 11:5)
Alan Zieliński - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (4:11, 3:11, 7:11)
Szymon Flaumenhaft - Jakub Kondrat 1 3:1 (11:5, 11:9, 5:11, 11:8)
Natalia Maciałek - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (8:11, 6:11, 5:11)
Szymon Flaumenhaft - Paweł Oziębło 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:9, 11:7)
Alan Zieliński - Maksymilian Mroczka 1 0:3 (5:11, 9:11, 5:11)
Jagoda Chwojko - Jakub Kondrat 1 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 9:11)