Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 14 25 135:41
2. LZS Kąkolówka 14 25 137:51
3. MLKS Nurt Przemyśl 12 17 107:84
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 15 16 107:116
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 12 15 103:84
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 13 12 92:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS KOLPING Jarosław 15 15 114:115
2. UKS Kępa II Dębica 13 13 92:106
3. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 12 95:100
4. LKS Strażak Sośnica 15 8 104:137
5. UKS Spartakus Kolbuszowa 14 3 54:137
6. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 14 3 71:137

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

1
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS Kępa II Dębica KU AZS Politechnika IV Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak Sośnica LKS Brzostowianka II Brzostek 4:10 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00

1
PKS KOLPING Jarosław GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek PKS KOLPING Jarosław 10:6 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Kańczuga UKS Kępa II Dębica 10:0 Szczegóły
2020-10-23
g. 18:00

2
LZS Kąkolówka KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:0 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
MLKS Nurt Przemyśl UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9:9 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl 4:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
UKS Kępa II Dębica LZS Kąkolówka 1:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Strażak Sośnica LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
PKS KOLPING Jarosław KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Spartakus Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Kańczuga PKS KOLPING Jarosław 10:1 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka LKS Strażak Sośnica 10:0 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
MLKS Nurt Przemyśl UKS Kępa II Dębica 10:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Kępa II Dębica UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:7 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak Sośnica MLKS Nurt Przemyśl 9:9 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
PKS KOLPING Jarosław LZS Kąkolówka 3:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

5
UKS Spartakus Kolbuszowa KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Brzostowianka II Brzostek 6:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika IV Rzeszów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Kańczuga UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
MLKS Nurt Przemyśl PKS KOLPING Jarosław 10:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa II Dębica 4:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-12-12
g. 10:00

7
PKS KOLPING Jarosław UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 6:10 Szczegóły
2020-12-18
g. 16:30

7
UKS Spartakus Kolbuszowa LZS Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Kańczuga 0:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Kańczuga LKS Brzostowianka II Brzostek 10:3 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LZS Kąkolówka GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:0 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
MLKS Nurt Przemyśl UKS Spartakus Kolbuszowa 10:1 Szczegóły
2021-01-17
g. 17:00

8
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING Jarosław 8:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
UKS Kępa II Dębica LKS Strażak Sośnica 10:7 Szczegóły
2021-01-29
g. 17:00

9
PKS KOLPING Jarosław UKS Kępa II Dębica 10:5 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 3:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski MLKS Nurt Przemyśl 7:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS Kąkolówka 5:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LZS Kąkolówka KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:5 Szczegóły
2021-02-27
g. 11:00

10
MLKS Nurt Przemyśl LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00

10
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Spartakus Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Strażak Sośnica PKS KOLPING Jarosław 8:10 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica 7:10 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 8:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika IV Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl 8:10 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LKS Kańczuga LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2021-02-20
g. 12:00

12
MLKS Nurt Przemyśl LKS Kańczuga 7:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KU AZS Politechnika IV Rzeszów 6:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 7:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS Kępa II Dębica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
LKS Strażak Sośnica UKS Spartakus Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2021-02-19
g. 17:00

13
UKS Spartakus Kolbuszowa PKS KOLPING Jarosław 2:10 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 10:8 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2020-10-10
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:2 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Kańczuga UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:0 Szczegóły
2021-02-24
g. 18:00

13
LZS Kąkolówka MLKS Nurt Przemyśl 10:3 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2021-05-02
g. 10:00

14
LZS Kąkolówka UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:4 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00

14
LKS Kańczuga KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:1 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

14
PKS KOLPING Jarosław LKS Strażak Sośnica 8:10 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00

14
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 4:10 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00

14
UKS Kępa II Dębica UKS Spartakus Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
MLKS Nurt Przemyśl KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
LZS Kąkolówka LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Kańczuga 1:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
PKS KOLPING Jarosław UKS Spartakus Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
UKS Kępa II Dębica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn -:- Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
MLKS Nurt Przemyśl LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
UKS Spartakus Kolbuszowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski PKS KOLPING Jarosław -:- Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
LKS Strażak Sośnica UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

17
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

17
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LZS Kąkolówka 3:10 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

17
LKS Kańczuga MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

17
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica 7:10 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

17
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2021-05-07
g. 16:30

17
UKS Kępa II Dębica PKS KOLPING Jarosław 1:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn MLKS Nurt Przemyśl 1:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
LZS Kąkolówka LKS Kańczuga 10:6 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
UKS Spartakus Kolbuszowa LKS Strażak Sośnica 10:8 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
PKS KOLPING Jarosław KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:7 Szczegóły
2021-05-30
g. 11:00

18
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły