Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 16 32 160:42
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 28 150:79
3. LUKS Burza Rogi 15 25 142:86
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 17 18 133:108
6. SKT I LO Wiki II Sanok 16 18 125:119
7. UKS Iskra Iskrzynia 18 13 113:142

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 18 20 134:116
2. KTS Brzozów 18 17 128:125
3. LKS II Turze Pole 18 17 128:137
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 18 12 112:158
6. LKS Błyskawica Leśniówka 18 4 67:167
7. UKS Spin Jasło 18 0 49:180

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-05-08, godz. 16:00
Mecz nr: 20 (20. kolejka)
LKS II Turze Pole 10:8 LKS Parnas Stara Wieś

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wojciech Sobolak - Michał Wadas 1 3:2 (11/2, 8/11, 11/9, 7/11, 12/10)
Łukasz Stankiewicz - Dariusz Dydek 1 3:1 (11/5, 11/7, 6/11, 11/8)
Wojciech Wojtoń - Jarosław Dydek 1 3:1 (11/6, 6/11, 11/7, 11/9)
Albert Władyka - Łukasz Biedka 1 2:3 (12/10, 9/11, 12/10, 7/11, 6/11)
W. Sobolak / W. Wojtoń - M. Wadas / D. Dydek 1 1:3 (12/10, 9/11, 8/11, 9/11)
A. Władyka / J. Władyka - J. Dydek / Ł. Biedka 1 3:2 (11/6, 12/10, 9/11, 8/11, 11/7)
Wojciech Sobolak - Dariusz Dydek 1 2:3 (11/5, 11/7, 6/11, 12/14, 12/14)
Łukasz Stankiewicz - Michał Wadas 1 3:2 (11/6, 12/10, 10/12, 9/11, 11/4)
Albert Władyka - Jarosław Dydek 1 3:1 (11/5, 12/10, 11/13, 11/9)
Wojciech Wojtoń - Łukasz Biedka 1 2:3 (11/6, 9/11, 11/7, 7/11, 10/12)
Wojciech Sobolak - Jarosław Dydek 1 3:1 (11/8, 11/6, 6/11, 11/7)
Wojciech Wojtoń - Michał Wadas 1 2:3 (9/11, 11/8, 9/11, 12/10, 14/16)
Łukasz Stankiewicz - Łukasz Biedka 1 2:3 (11/7, 6/11, 12/10, 9/11, 9/11)
Albert Władyka - Dariusz Dydek 1 2:3 (11/8, 11/6, 8/11, 9/11, 12/14)
Wojciech Sobolak - Łukasz Biedka 1 3:2 (11/9, 9/11, 9/11, 11/8, 11/6)
Albert Władyka - Michał Wadas 1 3:2 (9/11, 12/10, 12/10, 8/11, 12/10)
Łukasz Stankiewicz - Jarosław Dydek 1 2:3 (11/8, 8/11, 8/11, 11/6, 10/12)
Wojciech Wojtoń - Dariusz Dydek 1 3:2 (11/5, 6/11, 11/8, 9/11, 12/10)