Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 16 32 160:42
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 28 150:79
3. LUKS Burza Rogi 15 25 142:86
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 17 18 133:108
6. SKT I LO Wiki II Sanok 16 18 125:119
7. UKS Iskra Iskrzynia 18 13 113:142

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 18 20 134:116
2. KTS Brzozów 18 17 128:125
3. LKS II Turze Pole 18 17 128:137
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 18 12 112:158
6. LKS Błyskawica Leśniówka 18 4 67:167
7. UKS Spin Jasło 18 0 49:180

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-05-01, godz. 17:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bartosz Ryczak - Tomasz Pietrasz 1 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 6:11, 11:9)
Szymon Maciejewski - Mirosław Stankiewicz 1 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:5)
Michał Węgrzyn - Andrzej Bober 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 9:11)
Szczepan Ryczak - Kamil Duplaga 1 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 9:11)
M. Węgrzyn / S. Maciejewski - T. Pietrasz / K. Duplaga 1 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
B. Ryczak / S. Ryczak - A. Bober / M. Stankiewicz 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:7)
Bartosz Ryczak - Mirosław Stankiewicz 1 3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:7)
Szymon Maciejewski - Tomasz Pietrasz 1 2:3 (11:5, 8:11, 9:11, 12:10, 7:11)
Szczepan Ryczak - Andrzej Bober 1 3:0 (11:5, 12:10, 11:8)
Michał Węgrzyn - Kamil Duplaga 1 1:3 (11:7, 10:12, 9:11, 8:11)
Bartosz Ryczak - Andrzej Bober 1 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:8, 11:9)
Michał Węgrzyn - Tomasz Pietrasz 1 3:2 (11:8, 12:10, 9:11, 8:11, 11:6)
Szymon Maciejewski - Kamil Duplaga 1 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 9:11)
Szczepan Ryczak - Mirosław Stankiewicz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
Bartosz Ryczak - Kamil Duplaga 1 1:3 (8:11, 11:6, 12:14, 9:11)
Szczepan Ryczak - Tomasz Pietrasz 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 9:11)
Szymon Maciejewski - Andrzej Bober 1 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:6, 11:8)
Michał Węgrzyn - Mirosław Stankiewicz 1 2:3 (11:5, 9:11, 8:11, 12:10, 11:13)