Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 29 155:41
2. LZS Kąkolówka 16 29 157:59
3. MLKS Nurt Przemyśl 16 18 120:123
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 16 18 117:124
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 17 119:106
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 15 13 109:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 18 125:116
2. UKS Kępa II Dębica 16 17 120:128
3. PKS KOLPING Jarosław 16 15 119:125
4. LKS Strażak Sośnica 16 8 112:147
5. UKS Spartakus Kolbuszowa 16 5 67:153
6. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 16 3 81:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-06-13, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
MLKS Nurt Przemyśl 9:9 KU AZS Politechnika IV Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Krzysztof Borowiak - Marcin Golda 1 3:0 (11:5, 11:3, 16:14)
Aleksandra Kondrat - Jakub Kopeć 1 0:3 (3:11, 4:11, 3:11)
Maja Kozak - Mikołaj Gerke 1 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
Bartosz Sawa - Piotr Żabiński 1 3:0 (11:6, 11:1, 11:7)
K. Borowiak / B. Sawa - M. Golda / P. Żabiński 1 3:2 (11:6, 6:11, 11:5, 12:14, 11:7)
M. Kozak / A. Kondrat - J. Kopeć / M. Gerke 1 0:3 (3:11, 6:11, 6:11)
Krzysztof Borowiak - Jakub Kopeć 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
Aleksandra Kondrat - Marcin Golda 1 0:3 (5:11, 7:11, 8:11)
Bartosz Sawa - Mikołaj Gerke 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:7)
Maja Kozak - Piotr Żabiński 1 1:3 (14:12, 2:11, 11:13, 8:11)
Krzysztof Borowiak - Mikołaj Gerke 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:7)
Maja Kozak - Marcin Golda 1 0:3 (3:11, 5:11, 8:11)
Aleksandra Kondrat - Piotr Żabiński 1 1:3 (13:15, 11:9, 4:11, 6:11)
Bartosz Sawa - Jakub Kopeć 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
Krzysztof Borowiak - Piotr Żabiński 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
Bartosz Sawa - Marcin Golda 1 3:1 (12:14, 11:9, 11:4, 11:6)
Aleksandra Kondrat - Mikołaj Gerke 1 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
Maja Kozak - Jakub Kopeć 1 1:3 (11:6, 3:11, 3:11, 5:11)