Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 29 155:41
2. LZS Kąkolówka 16 29 157:59
3. MLKS Nurt Przemyśl 16 18 120:123
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 16 18 117:124
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 17 119:106
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 15 13 109:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 18 125:116
2. UKS Kępa II Dębica 16 17 120:128
3. PKS KOLPING Jarosław 16 15 119:125
4. LKS Strażak Sośnica 16 8 112:147
5. UKS Spartakus Kolbuszowa 16 5 67:153
6. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 16 3 81:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-02-21, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
KU AZS Politechnika IV Rzeszów 8:10 MLKS Nurt Przemyśl

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Karol Hubka - Bartosz Sawa 1 3:0 (11:4; 11:3; 11:9)
Mikołaj Gerke - Krzysztof Borowiak 1 0:3 (7:11; 8:11; 6:11)
Jakub Kopeć - Łukasz Kalinowski 1 1:3 (8:11; 11:9; 6:11; 9:11)
Marcin Golda - Łukasz Polak 1 3:0 (11:8; 11:5; 11:2)
K. Hubka / M. Golda - B. Sawa / K. Borowiak 1 1:3 (11:7; 7:11; 8:11; 10:12)
J. Kopeć / M. Gerke - Ł. Kalinowski / Ł. Polak 1 3:0 (13:11; 12:10; 11:8)
Karol Hubka - Krzysztof Borowiak 1 3:2 (12:10; 10:12; 6:11; 11:8; 11:8)
Mikołaj Gerke - Bartosz Sawa 1 0:3 (6:11; 4:11; 6:11)
Marcin Golda - Łukasz Kalinowski 1 3:0 (11:7; 11:9; 12:10)
Jakub Kopeć - Łukasz Polak 1 3:1 (10:12; 11:7; 11:8; 11:5)
Karol Hubka - Łukasz Kalinowski 1 3:0 (12:10; 11:4; 11:2)
Jakub Kopeć - Bartosz Sawa 1 0:3 (6:11; 6:11; 9:11)
Mikołaj Gerke - Łukasz Polak 1 2:3 (9:11; 11:7; 11:7; 10:12; 8:11)
Marcin Golda - Krzysztof Borowiak 1 0:3 (10:12; 8:11; 10:12)
Karol Hubka - Łukasz Polak 1 3:0 (11:5; 12:10; 11:7)
Marcin Golda - Bartosz Sawa 1 0:3 (8:11; 6:11; 7:11)
Mikołaj Gerke - Łukasz Kalinowski 1 0:3 (8:11; 5:11; 9:11)
Jakub Kopeć - Krzysztof Borowiak 1 1:3 (6:11; 6:11; 11:8; 8:11)