Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 29 155:41
2. LZS Kąkolówka 16 29 157:59
3. MLKS Nurt Przemyśl 16 18 120:123
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 16 18 117:124
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 17 119:106
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 15 13 109:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 18 125:116
2. UKS Kępa II Dębica 16 17 120:128
3. PKS KOLPING Jarosław 16 15 119:125
4. LKS Strażak Sośnica 16 8 112:147
5. UKS Spartakus Kolbuszowa 16 5 67:153
6. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 16 3 81:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-01-17, godz. 17:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 8:10 PKS KOLPING Jarosław

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Rafał Jamrogiewicz - Jagoda Chwojko 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
Jakub Jucha - Natalia Maciałek 1 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)
Robert Grabas - Szymon Flaumenhaft 1 1:3 (4:11, 5:11, 11:9, 8:11)
Karol Wrotniak - Alan Zieliński 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:6)
J. Jucha / R. Grabas - J. Chwojko / A. Zieliński 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
R. Jamrogiewicz / K. Wrotniak - S. Flaumenhaft / A. Suchy 1 3:2 (11:5, 6:11, 9:11, 11:7, 14:12)
Rafał Jamrogiewicz - Natalia Maciałek 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:4)
Jakub Jucha - Jagoda Chwojko 1 0:3 (2:11, 4:11, 5:11)
Karol Wrotniak - Szymon Flaumenhaft 1 2:3 (11:6, 8:11, 12:10, 7:11, 9:11)
Robert Grabas - Alan Zieliński 1 3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:6, 11:8)
Rafał Jamrogiewicz - Szymon Flaumenhaft 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:6)
Robert Grabas - Jagoda Chwojko 1 1:3 (11:6, 4:11, 9:11, 8:11)
Jakub Jucha - Alan Zieliński 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
Karol Wrotniak - Natalia Maciałek 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:5, 11:3)
Rafał Jamrogiewicz - Alan Zieliński 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:6)
Karol Wrotniak - Jagoda Chwojko 1 1:3 (9:11, 15:13, 7:11, 7:11)
Jakub Jucha - Szymon Flaumenhaft 1 0:3 (2:11, 6:11, 3:11)
Robert Grabas - Arkadiusz Suchy 1 0:3 (7:11, 5:11, 4:11)