Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 29 155:41
2. LZS Kąkolówka 16 29 157:59
3. MLKS Nurt Przemyśl 16 18 120:123
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 16 18 117:124
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 17 119:106
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 15 13 109:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 18 125:116
2. UKS Kępa II Dębica 16 17 120:128
3. PKS KOLPING Jarosław 16 15 119:125
4. LKS Strażak Sośnica 16 8 112:147
5. UKS Spartakus Kolbuszowa 16 5 67:153
6. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 16 3 81:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-10-11, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:8 LZS Kąkolówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marek Bal - Wojciech Kruczek 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:3, 11:9)
Andrzej Wilk - Emilia Skiba 1 2:3 (8:11, 11:5, 11:13, 11:6, 5:11)
Kamil Bazan - Krzysztof Skiba 1 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:1)
Dawid Rachfalski - Grzegorz Sobkowicz 1 3:2 (2:11, 11:7, 6:11, 12:10, 13:11)
A. Wilk / M. Bal - W. Kruczek / G. Sobkowicz 1 2:3 (7:11, 5:11, 11:6, 11:9, 6:11)
D. Rachfalski / K. Bazan - K. Skiba / E. Skiba 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:6)
Marek Bal - Emilia Skiba 1 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:9)
Wiesław Kluz - Wojciech Kruczek 1 0:3 (3:11, 8:11, 7:11)
Dawid Rachfalski - Krzysztof Skiba 1 3:2 (6:11, 8:11, 11:2, 11:5, 11:4)
Kamil Bazan - Grzegorz Sobkowicz 1 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 8:11)
Marek Bal - Flip Mrózek 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:5)
Kamil Bazan - Wojciech Kruczek 1 0:3 (9:11, 9:11, 13:15)
Wiesław Kluz - Grzegorz Sobkowicz 1 0:3 (5:11, 3:11, 7:11)
Dawid Rachfalski - Emilia Skiba 1 1:3 (2:11, 11:8, 9:11, 4:11)
Marek Bal - Grzegorz Sobkowicz 1 2:3 (11:6, 11:8, 8:11, 8:11, 7:11)
Dawid Rachfalski - Wojciech Kruczek 1 3:1 (11:5, 12:10, 11:13, 11:6)
Łukasz Paleczny - Flip Mrózek 1 3:0 (11:1, 11:2, 11:4)
Kamil Bazan - Emilia Skiba 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:6)