Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:62
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 15 22 136:89
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 22 143:115
4. ATS Bingo Ropczyce 16 20 129:125
5. LKS Turze Pole 15 18 130:109
6. PUKS Arka Łętownia 14 18 119:100
7. LKS Brzostowianka Brzostek 16 11 114:144

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
2. SKT I LO Wiki Sanok 15 11 112:130
3. UKS Kępa Dębica 13 11 87:106
4. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 14 11 109:120
5. LKS Strażak Bratkówka 14 4 58:133
6. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 14 2 81:137

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-05-09, godz. 11:00
Mecz nr: 19 (19. kolejka)
ATS Bingo Ropczyce 10:7 LKS Brzostowianka Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Skwierz - Adrian Wilisowski 1 2:3 (13:15, 12:10, 11:8, 8:11, 9:11)
Jakub Dąbrowski - Józef Prokuski 1 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:3, 11:8)
Kacper Toton - Kazimierz Andreasik 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:6)
Katarzyna Królikowska - Michał Urban 1 3:2 (9:11, 5:11, 11:7, 11:8, 13:11)
S. Niemiec / K. Królikowska - J. Prokuski / A. Wilisowski 1 2:3 (11:6, 6:11, 13:11, 7:11, 4:11)
J. Skwierz / K. Toton - K. Andreasik / M. Urban 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
Jakub Skwierz - Józef Prokuski 1 3:1 (13:11, 11:5, 9:11, 11:9)
Jakub Dąbrowski - Adrian Wilisowski 1 1:3 (8:11, 11:9, 10:12, 9:11)
Katarzyna Królikowska - Kazimierz Andreasik 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:7)
Kacper Toton - Michał Urban 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:4)
Jakub Skwierz - Kazimierz Andreasik 1 3:2 (11:7, 8:11, 6:11, 11:2, 11:5)
Kacper Toton - Adrian Wilisowski 1 0:3 (10:12, 7:11, 4:11)
Jakub Dąbrowski - Michał Urban 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:3)
Katarzyna Królikowska - Józef Prokuski 1 1:3 (4:11, 3:11, 11:5, 5:11)
Jakub Skwierz - Michał Urban 1 3:0 (11:9, 11:7, 12:10)
Katarzyna Królikowska - Adrian Wilisowski 1 0:3 (11:13, 5:11, 7:11)
Jakub Dąbrowski - Kazimierz Andreasik 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:8)