Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:62
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 15 22 136:89
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 22 143:115
4. ATS Bingo Ropczyce 16 20 129:125
5. LKS Turze Pole 15 18 130:109
6. PUKS Arka Łętownia 14 18 119:100
7. LKS Brzostowianka Brzostek 16 11 114:144

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
2. SKT I LO Wiki Sanok 15 11 112:130
3. UKS Kępa Dębica 13 11 87:106
4. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 14 11 109:120
5. LKS Strażak Bratkówka 14 4 58:133
6. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 14 2 81:137

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-05-05, godz. 18:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:9 ATS Bingo Ropczyce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Rafał Stąpor - Katarzyna Królikowska 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 6:11)
Paweł Kolanko - Sławomir Niemiec 1 2:3 (11:4, 6:11, 12:10, 8:11, 7:11)
Mateusz Michna - Jakub Skwierz 1 1:3 (11:7, 9:11, 2:11, 8:11)
Grzegorz Tomoń - Jakub Dąbrowski 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:6)
P. Kolanko / M. Michna - S. Niemiec / J. Dąbrowski 1 0:3 (7:11, 13:15, 4:11)
G. Tomoń / R. Stąpor - J. Skwierz / K. Królikowska 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
Rafał Stąpor - Sławomir Niemiec 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:3, 11:8)
Paweł Kolanko - Katarzyna Królikowska 1 3:0 (21:19, 11:7, 11:8)
Grzegorz Tomoń - Jakub Skwierz 1 3:0 (11:9, 11:7, 12:10)
Mateusz Michna - Jakub Dąbrowski 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:9, 11:8)
Rafał Stąpor - Jakub Skwierz 1 1:3 (11:4, 5:11, 5:11, 5:11)
Mateusz Michna - Katarzyna Królikowska 1 1:3 (11:5, 9:11,9:11, 3:11)
Paweł Kolanko - Jakub Dąbrowski 1 3:0 (11:6, 11:8, 16:14)
Grzegorz Tomoń - Sławomir Niemiec 1 3:2 (14:12, 11:4, 8:11, 6:11, 11:6)
Rafał Stąpor - Jakub Dąbrowski 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
Grzegorz Tomoń - Katarzyna Królikowska 1 2:3 (11:2, 11:9, 7:11, 1:11, 7:11)
Paweł Kolanko - Jakub Skwierz 1 2:3 (11:8, 14:16, 3:11, 11:8, 5:11)
Mateusz Michna - Sławomir Niemiec 1 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)