Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 14 28 192:60
2. LZS START Czelatyce 14 24 197:55
3. MLKS NURT Przemyśl II 14 16 146:106
4. UKS SP1 Leżajsk 14 15 133:119
5. LZS Kąkolówka II 14 11 104:148
6. GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 14 8 91:161
7. PUKS Arka III Łętownia 14 6 55:197
8. LKS Kańczuga II 14 4 90:162

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-10
g. 11:00
601
1
LKS Kańczuga II UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 3:15 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
602
1
UKS SP1 Leżajsk MLKS NURT Przemyśl II 14:4 Szczegóły
2021-10-09
g. 16:00
603
1
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski LZS START Czelatyce 2:16 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
604
1
LZS Kąkolówka II PUKS Arka III Łętownia 8:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

10
PUKS Arka III Łętownia UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 2:16 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

10
LZS Kąkolówka II LZS START Czelatyce 1:17 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

10
LKS Kańczuga II UKS SP1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

10
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski MLKS NURT Przemyśl II 5:13 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

11
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 14:4 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

11
PUKS Arka III Łętownia LZS START Czelatyce 0:18 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

11
UKS SP1 Leżajsk LZS Kąkolówka II 11:7 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

11
LKS Kańczuga II MLKS NURT Przemyśl II 6:12 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

12
PUKS Arka III Łętownia LZS Kąkolówka II 5:13 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

12
LKS Kańczuga II GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

12
UKS SP1 Leżajsk LZS START Czelatyce 6:12 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

12
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola MLKS NURT Przemyśl II 13:5 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

13
LKS Kańczuga II PUKS Arka III Łętownia 8:10 Szczegóły
2022-05-13
g. 17:30

13
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski LZS Kąkolówka II 7:11 Szczegóły
2022-05-03
g. 11:00

13
MLKS NURT Przemyśl II LZS START Czelatyce 5:13 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

13
UKS SP1 Leżajsk UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 1:17 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

14
LZS Kąkolówka II LKS Kańczuga II 13:5 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

14
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski PUKS Arka III Łętownia 15:3 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

14
MLKS NURT Przemyśl II UKS SP1 Leżajsk 18:0 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

14
LZS START Czelatyce UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 7:11 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
605
2
PUKS Arka III Łętownia LKS Kańczuga II 0:18 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
606
2
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola UKS SP1 Leżajsk 11:7 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
607
2
MLKS NURT Przemyśl II GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
608
2
LZS START Czelatyce LZS Kąkolówka II 18:0 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
609
3
LKS Kańczuga II LZS START Czelatyce 6:12 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
610
3
UKS SP1 Leżajsk PUKS Arka III Łętownia 15:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
611
3
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 3:15 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
612
3
LZS Kąkolówka II MLKS NURT Przemyśl II 6:12 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
613
4
MLKS NURT Przemyśl II LKS Kańczuga II 14:4 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
614
4
LZS START Czelatyce UKS SP1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
615
4
PUKS Arka III Łętownia GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 12:6 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
616
4
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola LZS Kąkolówka II 16:2 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
617
5
LZS START Czelatyce PUKS Arka III Łętownia 18:0 Szczegóły
2022-01-08
g. 11:30
618
5
MLKS NURT Przemyśl II UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 6:12 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
619
5
UKS SP1 Leżajsk GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
620
5
LKS Kańczuga II LZS Kąkolówka II 7:11 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
621
6
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola LZS START Czelatyce 10:8 Szczegóły
2022-01-15
g. 11:00
622
6
PUKS Arka III Łętownia MLKS NURT Przemyśl II 2:16 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
623
6
LZS Kąkolówka II UKS SP1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2021-12-05
g. 14:00
624
6
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski LKS Kańczuga II 10:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
625
7
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola PUKS Arka III Łętownia 14:4 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
626
7
LZS START Czelatyce MLKS NURT Przemyśl II 15:3 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
627
7
LZS Kąkolówka II GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 8:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
628
7
UKS SP1 Leżajsk LKS Kańczuga II 16:2 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

8
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola LKS Kańczuga II 15:3 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

8
LZS START Czelatyce GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski 17:1 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

8
PUKS Arka III Łętownia UKS SP1 Leżajsk 3:15 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

8
MLKS NURT Przemyśl II LZS Kąkolówka II 8:10 Szczegóły
2022-04-23
g. 11:00

9
LZS Kąkolówka II UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 5:13 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

9
LZS START Czelatyce LKS Kańczuga II 16:2 Szczegóły
2022-03-13
g. 15:00

9
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski UKS SP1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 15:00

9
MLKS NURT Przemyśl II PUKS Arka III Łętownia 17:1 Szczegóły