Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 10:00
301
1
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno SKT I LO Wiki I Sanok 4:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
302
1
KTS Wola Komborska LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2021-10-02
g. 17:00
303
1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz SKT I LO Wiki II Sanok 10:1 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
304
1
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-10-02
g. 16:00
305
1
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2021-10-07
g. 17:00
306
1
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
307
2
SKT I LO Wiki I Sanok KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
308
2
LKS Strażak I Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:3 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
309
2
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
310
2
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-10-09
g. 16:00
311
2
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2021-10-30
g. 15:00
312
2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
313
3
LKS Parnas Stara Wieś SKT I LO Wiki I Sanok 0:10 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
314
3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 13:00
315
3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
316
3
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
317
3
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
318
3
KTS Wola Komborska SKT I LO Wiki II Sanok 6:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
319
4
SKT I LO Wiki I Sanok UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
320
4
LKS Strażak I Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2021-11-20
g. 17:00
321
4
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
322
4
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
323
4
LKS Strażak II Bratkówka KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2021-10-31
g. 11:00
324
4
SKT I LO Wiki II Sanok KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2021-10-02
g. 11:00
325
5
SKT I LO Wiki II Sanok SKT I LO Wiki I Sanok 7:10 Szczegóły
2021-10-02
g. 11:00
326
5
LKS Strażak II Bratkówka LKS Strażak I Bratkówka 5:10 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
327
5
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
328
5
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
329
5
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
330
5
KTS Wola Komborska KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
331
6
SKT I LO Wiki I Sanok LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
332
6
LKS Strażak I Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2021-11-27
g. 17:00
333
6
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
334
6
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2021-11-27
g. 16:00
335
6
LUKS Burza Rogi KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2021-11-27
g. 15:00
336
6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2021-12-04
g. 15:00
337
7
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki I Sanok -:- Szczegóły
2021-12-04
g. 16:00
338
7
LUKS Burza Rogi LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
339
7
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
340
7
KTS Wola Komborska LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
341
7
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
342
7
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
343
8
SKT I LO Wiki I Sanok LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
344
8
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-12-11
g. 17:00
345
8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
346
8
LUKS Strażak II Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
347
8
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
348
8
LKS Parnas Stara Wieś SKT I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
349
9
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki I Sanok -:- Szczegóły
2021-12-18
g. 17:00
350
9
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
351
9
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
352
9
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
353
9
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
354
9
KTS Wola Komborska LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
355
10
SKT I LO Wiki I Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
356
10
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
357
10
LUKS Burza Rogi LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2022-01-08
g. 15:00
358
10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
359
10
UKS Iskra Iskrzynia KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
360
10
LKS Parnas Stara Wieś KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
361
11
LKS Strażak I Bratkówka SKT I LO Wiki I Sanok -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
362
11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2022-01-15
g. 15:00
363
11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
364
11
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
365
11
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
366
11
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KTS Wola Komborska -:- Szczegóły