Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Kąkolówka 16 31 159:80
2. ATS Bingo Ropczyce 16 24 145:88
3. PUKS Arka Łętownia 16 21 139:116
4. TG Sokół Dynów 16 18 130:122
5. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 13 110:127
6. LKS Kańczuga 16 12 108:142

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 16 20 142:124
2. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 17 132:121
3. LKS Turze Pole 16 17 127:126
4. UKS Kępa Dębica 16 10 112:140
5. LKS Brzostowianka Brzostek 16 8 108:148
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 1 81:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-31
g. 11:00
101
1
LZS Kąkolówka LUKS Strażak Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2021-12-18
g. 15:00
102
1
LKS Kańczuga UKS Olimp Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
103
1
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica 10:7 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
104
1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka Brzostek 10:0 Szczegóły
2021-12-10
g. 11:00
105
1
TG Sokół Dynów ATS Bingo Ropczyce 10:6 Szczegóły
2021-10-03
g. 10:00
106
1
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
155
10
LUKS Strażak Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2022-01-07
g. 17:30
156
10
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS GOSiR Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
157
10
ATS Bingo Ropczyce LKS Brzostowianka Brzostek 10:6 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
158
10
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 7:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
159
10
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Kańczuga 7:10 Szczegóły
2022-01-15
g. 18:00
160
10
TG Sokół Dynów LZS Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2022-01-15
g. 12:00
161
11
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Strażak Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2022-01-30
g. 11:00
162
11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PUKS Arka Łętownia 8:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
163
11
LKS Turze Pole ATS Bingo Ropczyce 5:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
164
11
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
165
11
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:5 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
166
11
LZS Kąkolówka LKS Kańczuga 10:7 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
TG Sokół Dynów KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
ATS Bingo Ropczyce PUKS Arka Łętownia 10:6 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

12
LKS Kańczuga LZS Kąkolówka 0:10 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka Brzostek LUKS Strażak Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
UKS Kępa Dębica UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
LKS Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:3 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
KTS GOSiR Krościenko Wyżne ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
PUKS Arka Łętownia LZS Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Strażak Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2022-03-12
g. 11:00

13
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka Brzostek 10:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
UKS Kępa Dębica LKS Turze Pole 8:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
LKS Kańczuga PUKS Arka Łętownia 5:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 10:1 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
LZS Kąkolówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

14
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 8:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Olimp Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2022-04-19
g. 17:00

14
LKS Turze Pole LKS Brzostowianka Brzostek 10:7 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
PUKS Arka Łętownia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
LKS Kańczuga ATS Bingo Ropczyce 7:10 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

15
LZS Kąkolówka TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2022-03-26
g. 11:00

15
UKS Olimp Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Turze Pole 10:4 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
PUKS Arka Łętownia TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2022-04-29
g. 18:00

16
ATS Bingo Ropczyce LZS Kąkolówka 5:10 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:5 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Kępa Dębica 10:6 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:00

16
LKS Turze Pole UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
107
2
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Kańczuga 10:6 Szczegóły
2021-10-15
g. 18:00
108
2
UKS Olimp Łęki Dukielskie LZS Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
109
2
LKS Brzostowianka Brzostek PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
110
2
UKS Kępa Dębica KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2021-10-15
g. 19:00
111
2
ATS Bingo Ropczyce KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
112
2
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
113
3
TG Sokół Dynów LUKS Strażak Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
114
3
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2021-10-16
g. 14:00
115
3
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 4:10 Szczegóły
2021-11-13
g. 16:00
116
3
ATS Bingo Ropczyce KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
117
3
LZS Kąkolówka LKS Brzostowianka Brzostek 10:4 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
118
3
LKS Kańczuga UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
119
4
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
120
4
UKS Olimp Łęki Dukielskie TG Sokół Dynów 10:7 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
121
4
PUKS Arka Łętownia ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
122
4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
123
4
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Kańczuga 6:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
124
4
UKS Kępa Dębica LZS Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 12:00
125
5
UKS Kępa Dębica LUKS Strażak Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
126
5
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Olimp Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
127
5
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia 10:5 Szczegóły
2021-11-12
g. 19:00
128
5
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
129
5
LZS Kąkolówka ATS Bingo Ropczyce 10:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
130
5
LKS Kańczuga LKS Turze Pole 10:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
131
6
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Brzostowianka Brzostek 10:5 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
132
6
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Kępa Dębica 10:6 Szczegóły
2022-01-08
g. 11:00
133
6
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:7 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
134
6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
135
6
ATS Bingo Ropczyce LKS Kańczuga 10:1 Szczegóły
2021-11-20
g. 17:00
136
6
LKS Turze Pole LZS Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2021-12-10
g. 18:00
137
7
LKS Turze Pole LUKS Strażak Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
138
7
ATS Bingo Ropczyce UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
139
7
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
140
7
LKS Kańczuga KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
141
7
UKS Kępa Dębica KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
142
7
LKS Brzostowianka Brzostek TG Sokół Dynów 7:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
143
8
LUKS Strażak Niżna Łąka ATS Bingo Ropczyce 6:10 Szczegóły
2022-01-05
g. 17:30
144
8
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Turze Pole 5:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
145
8
PUKS Arka Łętownia LKS Kańczuga 8:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 18:00
146
8
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LZS Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
147
8
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
148
8
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2022-01-21
g. 17:30
149
9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
150
9
PUKS Arka Łętownia UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:7 Szczegóły
2022-01-12
g. 19:00
151
9
UKS Kępa Dębica ATS Bingo Ropczyce 2:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
152
9
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
153
9
LZS Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:0 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
154
9
LKS Kańczuga TG Sokół Dynów 5:10 Szczegóły