Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 13:30
402
1
TG Sokół Sanok LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
403
1
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz GKS Górnik Grabownica Starzeńska 2:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
404
1
KS Nagórzany SKT I LO Wiki III Sanok 10:5 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
405
1
KTS II Wola Komborska UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 0:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
406
1
LUKS Pionier Średnia Wieś UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
455
10
KTS Brzozów LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:6 Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
456
10
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 6:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
457
10
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne SKT I LO Wiki III Sanok 10:0 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
458
10
UKS Iskra II Iskrzynia GKS Górnik Grabownica Starzeńska 7:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
459
10
LUKS Pionier Średnia Wieś TG Sokół Sanok 10:2 Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
461
11
LKS II Turze Pole KTS Brzozów 7:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
462
11
KS Nagórzany LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:5 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
463
11
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 5:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
464
11
GKS Górnik Grabownica Starzeńska SKT I LO Wiki III Sanok 10:6 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
465
11
KTS II Wola Komborska LUKS Pionier Średnia Wieś 5:10 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

12
KS Nagórzany UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10:1 Szczegóły
2022-04-02
g. 17:00

12
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2022-03-11
g. 19:00

12
KTS II Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2022-03-06
g. 13:30

12
TG Sokół Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 1:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:3 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
KS Nagórzany GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:2 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KTS Brzozów 7:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
LUKS Pionier Średnia Wieś KTS II Wola Komborska 10:2 Szczegóły
2022-03-13
g. 13:30

13
TG Sokół Sanok SKT I LO Wiki III Sanok 0:10 Szczegóły
2022-03-24
g. 18:00

14
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 7:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
KS Nagórzany LKS II Turze Pole 10:5 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
KTS Brzozów GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:4 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Pionier Średnia Wieś 6:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki III Sanok 4:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:6 Szczegóły
2022-03-26
g. 16:00

15
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KS Nagórzany 10:5 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 10:7 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
KTS II Wola Komborska TG Sokół Sanok 10:1 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
UKS Iskra II Iskrzynia SKT I LO Wiki III Sanok 10:5 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:7 Szczegóły
2022-04-09
g. 18:00

16
LKS II Turze Pole UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
KTS Brzozów KS Nagórzany 5:10 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
UKS Iskra II Iskrzynia TG Sokół Sanok 10:0 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
SKT I LO Wiki III Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 10:5 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
407
2
KTS Brzozów TG Sokół Sanok 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
409
2
SKT I LO Wiki III Sanok LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:3 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
410
2
GKS Górnik Grabownica Starzeńska KS Nagórzany 3:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
411
2
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Pionier Średnia Wieś 10:6 Szczegóły
2021-10-30
g. 16:00
412
2
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
413
3
KTS II Wola Komborska KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
414
3
LUKS Pionier Średnia Wieś LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
415
3
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 0:10 Szczegóły
2021-12-10
g. 18:00
416
3
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany 7:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 13:30
418
3
TG Sokół Sanok GKS Górnik Grabownica Starzeńska 4:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
419
4
KTS Brzozów LUKS Pionier Średnia Wieś 10:4 Szczegóły
2021-10-22
g. 18:00
420
4
LKS II Turze Pole KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
421
4
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2021-10-30
g. 18:00
422
4
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
423
4
SKT I LO Wiki III Sanok TG Sokół Sanok 10:6 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
425
5
GKS Górnik Grabownica Starzeńska KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
426
5
SKT I LO Wiki III Sanok LKS II Turze Pole 4:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
427
5
KTS II Wola Komborska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
428
5
LUKS Pionier Średnia Wieś KS Nagórzany 4:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 13:30
430
5
TG Sokół Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
431
6
KTS Brzozów SKT I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2021-11-27
g. 16:00
432
6
LKS II Turze Pole GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:0 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
433
6
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Pionier Średnia Wieś 10:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
434
6
KS Nagórzany KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
435
6
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne TG Sokół Sanok 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
437
7
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
438
7
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 13:30
440
7
TG Sokół Sanok KS Nagórzany 0:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
441
7
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LUKS Pionier Średnia Wieś 10:3 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
442
7
SKT I LO Wiki III Sanok KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
443
8
KTS Brzozów UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 8:10 Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
444
8
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
445
8
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz TG Sokół Sanok 10:3 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
447
8
LUKS Pionier Średnia Wieś SKT I LO Wiki III Sanok 10:4 Szczegóły
2021-12-28
g. 18:00
448
8
KTS II Wola Komborska GKS Górnik Grabownica Starzeńska 2:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
449
9
KS Nagórzany KTS Brzozów 8:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
450
9
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
451
9
GKS Górnik Grabownica Starzeńska UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 2:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
452
9
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2021-12-19
g. 13:30
454
9
TG Sokół Sanok KTS II Wola Komborska 9:9 Szczegóły