Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 16 29 154:44
2. UKS Cebulka Warzyce 15 25 134:70
3. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 14 20 115:75
4. GMKS Strzelec II Frysztak 16 20 119:85
5. PKS Bartek Dębowiec 16 12 103:129
6. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 15 12 85:115
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 15 9 88:126
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 12 7 61:105
9. LKS Strażak IV Bratkówka 15 0 40:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 11:00

1
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:7 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 4:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 6:10 Szczegóły
2020-10-23
g. 19:00

2
PKS Bartek Dębowiec LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 4:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PKS Bartek Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 2:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 11:00

4
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
PKS Bartek Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak IV Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 2:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno PKS Bartek Dębowiec 10:3 Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

7
LKS Strażak IV Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 8:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 1:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:6 Szczegóły
2020-12-22
g. 16:00

8
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2020-10-10
g. 16:00

9
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak IV Bratkówka 10:0 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

9
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:1 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-02-10
g. 17:00

9
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 10:7 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

10
UKS Olimp III Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:4 Szczegóły
2021-02-13
g. 11:00

10
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

10
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek Dębowiec 7:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

11
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 6:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
PKS Bartek Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
UKS Olimp III Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
LKS Strażak IV Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

13
LKS Strażak III Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00

13
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00

13
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek Dębowiec 10:8 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

13
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak IV Bratkówka 10:3 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:3 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Cebulka Warzyce 4:10 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak IV Bratkówka 10:0 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
PKS Bartek Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 4:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Strażak IV Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 4:10 Szczegóły
2021-05-01
g. 11:00

16
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:1 Szczegóły
2021-03-27
g. 11:00

16
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2021-03-28
g. 11:00

16
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak IV Bratkówka 10:3 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

16
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

17
LKS Strażak III Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 5:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

17
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 6:10 Szczegóły
2021-05-08
g. 11:00

17
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2021-04-24
g. 11:00

18
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 9:9 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

18
PKS Bartek Dębowiec UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły