Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 14 24 134:46
2. KTS Wola Komborska 14 23 130:54
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 14 20 122:71
4. UKS Iskra II Iskrzynia 14 19 113:83
5. KTS II Brzozów 13 10 68:102
6. STK I LO Wiki III Sanok 12 7 60:96
7. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 14 4 56:133
8. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 13 1 31:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

1
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

1
KS Nagórzany KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2020-10-17
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

1
KTS Wola Komborska STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00

2
STK I LO Wiki III Sanok UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 7:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KS Nagórzany 0:10 Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00

2
KTS II Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KS Nagórzany STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Iskra II Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:4 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KTS II Brzozów UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 2:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KS Nagórzany 3:10 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00

4
STK I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne STK I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KTS II Brzozów LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:3 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2020-12-18
g. 18:30

5
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
STK I LO Wiki III Sanok KTS II Brzozów 10:5 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 7:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz STK I LO Wiki III Sanok 0:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 3:10 Szczegóły
2020-12-23
g. 18:00

7
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KS Nagórzany UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

8
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia STK I LO Wiki III Sanok 10:0 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

8
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS II Brzozów 10:2 Szczegóły
2021-02-19
g. 19:00

8
KTS Wola Komborska KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2021-02-25
g. 18:00

9
KS Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
KTS II Brzozów KTS Wola Komborska 2:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
KTS II Brzozów KS Nagórzany 10:8 Szczegóły
2021-03-10
g. 18:30

10
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 1:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
STK I LO Wiki III Sanok KTS Wola Komborska 3:10 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

11
STK I LO Wiki III Sanok KS Nagórzany 1:10 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

11
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Brzozów 10:4 Szczegóły
2021-03-09
g. 18:00

11
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2021-04-20
g. 18:00

11
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2021-03-19
g. 18:00

12
KTS II Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
STK I LO Wiki III Sanok LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

12
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

12
KS Nagórzany KTS Wola Komborska 6:10 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS II Brzozów 3:10 Szczegóły
2021-04-30
g. 18:30

13
STK I LO Wiki III Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2021-05-03
g. 11:00

13
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Wola Komborska 6:10 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany 5:10 Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00

14
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:5 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
KTS II Brzozów STK I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły
2021-04-30
g. 18:00

14
KTS Wola Komborska UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:6 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia KS Nagórzany 1:10 Szczegóły