Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Zagorzyce 14 27 188:64
2. TPTS AQUARIUS Rzeszów 14 20 153:99
3. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 14 19 146:106
4. ATS BINGO Ropczyce II 14 15 133:119
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 14 9 111:141
6. UKS Kępa III Dębica 14 9 100:152
7. KS Głobikowa 14 8 93:159
8. LZS Kąkolówka II 14 5 84:168

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

1
KTS Zagorzyce TPTS AQUARIUS Rzeszów 10:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

1
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LZS Kąkolówka II 15:3 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka III Brzostek KS Głobikowa 16:2 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

1
UKS Kępa III Dębica ATS BINGO Ropczyce II 4:14 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

2
ATS BINGO Ropczyce II KTS Zagorzyce 9:9 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
TPTS AQUARIUS Rzeszów KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 14:4 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
LZS Kąkolówka II LKS Brzostowianka III Brzostek 1:17 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
KS Głobikowa UKS Kępa III Dębica 4:14 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KTS Zagorzyce KS Głobikowa 17:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 11:7 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka III Brzostek TPTS AQUARIUS Rzeszów 4:14 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Kępa III Dębica LZS Kąkolówka II 15:3 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka II KTS Zagorzyce 5:13 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KS Głobikowa KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
ATS BINGO Ropczyce II LKS Brzostowianka III Brzostek 11:7 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
TPTS AQUARIUS Rzeszów UKS Kępa III Dębica 15:3 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KS Głobikowa ATS BINGO Ropczyce II 7:11 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
LZS Kąkolówka II TPTS AQUARIUS Rzeszów 10:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2020-12-07
g. 17:00

5
KTS Zagorzyce UKS Kępa III Dębica 17:1 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
TPTS AQUARIUS Rzeszów KS Głobikowa 12:6 Szczegóły
2020-12-22
g. 11:00

6
ATS BINGO Ropczyce II LZS Kąkolówka II 6:12 Szczegóły
2020-12-18
g. 17:00

6
UKS Kępa III Dębica KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 7:11 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka III Brzostek KTS Zagorzyce 6:12 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
TPTS AQUARIUS Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 11:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KS Głobikowa LZS Kąkolówka II 10:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
UKS Kępa III Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 9:9 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów KTS Zagorzyce 4:14 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

8
KS Głobikowa KTS Zagorzyce 6:12 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

8
TPTS AQUARIUS Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 15:3 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

8
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa III Dębica 15:3 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

8
LZS Kąkolówka II ATS BINGO Ropczyce II 7:11 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

9
KTS Zagorzyce LZS Kąkolówka II 14:4 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

9
KS Głobikowa TPTS AQUARIUS Rzeszów 7:11 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 3:15 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

9
ATS BINGO Ropczyce II UKS Kępa III Dębica 14:4 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

10
UKS Kępa III Dębica KTS Zagorzyce 3:15 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

10
TPTS AQUARIUS Rzeszów LZS Kąkolówka II 10:8 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

10
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów KS Głobikowa 14:4 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka III Brzostek ATS BINGO Ropczyce II 12:6 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

11
KTS Zagorzyce LKS Brzostowianka III Brzostek 15:3 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

11
UKS Kępa III Dębica TPTS AQUARIUS Rzeszów 6:12 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka II KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 9:9 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

11
ATS BINGO Ropczyce II KS Głobikowa 16:2 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

12
LZS Kąkolówka II UKS Kępa III Dębica 7:11 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

12
KS Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 12:6 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

12
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów TPTS AQUARIUS Rzeszów 7:11 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

12
KTS Zagorzyce ATS BINGO Ropczyce II 14:4 Szczegóły
2021-05-10
g. 17:00

13
UKS Kępa III Dębica KS Głobikowa 8:10 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka III Brzostek LZS Kąkolówka II 15:3 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
ATS BINGO Ropczyce II TPTS AQUARIUS Rzeszów 10:8 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
KTS Zagorzyce KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 12:6 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
LZS Kąkolówka II KS Głobikowa 4:14 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa III Dębica 6:12 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
ATS BINGO Ropczyce II KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 7:11 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
TPTS AQUARIUS Rzeszów KTS Zagorzyce 4:14 Szczegóły