Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. STS JORDAN w Woli Małej 14 23 161:92
2. PUKS Arka Łętownia II 14 22 174:78
3. LKS Kańczuga II 14 16 138:114
4. FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce 14 13 118:134
5. UKS SP Nr 1 Leżajsk 14 13 124:128
6. LKS Szarotka Rogóżno 14 13 128:125
7. LKS Darowice-Koniuszki 14 7 105:147
8. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II 14 5 61:191

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Darowice-Koniuszki FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce 7:11 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00

1
STS JORDAN w Woli Małej UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Kańczuga II LKS Szarotka Rogóżno 11:7 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce PUKS Arka Łętownia II 4:14 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

2
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Darowice-Koniuszki 10:8 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

2
LKS Szarotka Rogóżno GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II 8:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia II UKS SP Nr 1 Leżajsk 14:4 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Kańczuga II STS JORDAN w Woli Małej 8:10 Szczegóły
2020-10-31
g. 17:00

3
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce 13:5 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Darowice-Koniuszki LKS Kańczuga II 3:15 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
STS JORDAN w Woli Małej GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II 15:3 Szczegóły
2020-12-22
g. 18:00

4
FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce LKS Szarotka Rogóżno 10:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
PUKS Arka Łętownia II LKS Kańczuga II 5:13 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
STS JORDAN w Woli Małej FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce 14:4 Szczegóły
2020-11-29
g. 15:00

5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II UKS SP Nr 1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II PUKS Arka Łętownia II 4:14 Szczegóły
2021-01-02
g. 11:00

6
LKS Szarotka Rogóżno LKS Darowice-Koniuszki 10:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Kańczuga II UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
STS JORDAN w Woli Małej PUKS Arka Łętownia II 6:12 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Darowice-Koniuszki GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II 12:6 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Kańczuga II FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce 0:18 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Szarotka Rogóżno 10:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia II LKS Szarotka Rogóżno 16:2 Szczegóły
2021-01-03
g. 11:00

8
STS JORDAN w Woli Małej LKS Darowice-Koniuszki 16:2 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce UKS SP Nr 1 Leżajsk 5:13 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

9
LKS Darowice-Koniuszki PUKS Arka Łętownia II 4:14 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

9
LKS Szarotka Rogóżno STS JORDAN w Woli Małej 6:13 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

9
LKS Kańczuga II GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II 15:3 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia II LKS Darowice-Koniuszki 13:5 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce STS JORDAN w Woli Małej 6:12 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II LKS Kańczuga II 0:18 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
LKS Szarotka Rogóżno UKS SP Nr 1 Leżajsk 13:5 Szczegóły
2021-05-14
g. 17:00

11
LKS Szarotka Rogóżno PUKS Arka Łętownia II 11:7 Szczegóły
2021-05-31
g. 18:00

11
LKS Darowice-Koniuszki STS JORDAN w Woli Małej 8:10 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

11
FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce LKS Kańczuga II 2:16 Szczegóły
2021-05-08
g. 11:00

11
UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II 13:5 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia II GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II 13:5 Szczegóły
2021-05-15
g. 11:00

12
STS JORDAN w Woli Małej LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00

12
LKS Kańczuga II LKS Darowice-Koniuszki 11:7 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

12
UKS SP Nr 1 Leżajsk FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce 8:10 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

13
PUKS Arka Łętownia II FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce 15:3 Szczegóły
2021-05-23
g. 15:00

13
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II STS JORDAN w Woli Małej 0:18 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

13
LKS Szarotka Rogóżno LKS Kańczuga II 12:6 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

13
LKS Darowice-Koniuszki UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2021-05-30
g. 15:00

14
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II LKS Szarotka Rogóżno 1:17 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

14
FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce LKS Darowice-Koniuszki 9:9 Szczegóły
2021-05-30
g. 11:00

14
STS JORDAN w Woli Małej LKS Kańczuga II 12:6 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

14
UKS SP Nr 1 Leżajsk PUKS Arka Łętownia II 5:13 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

15
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II LKS Darowice-Koniuszki 2:16 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

15
LKS Szarotka Rogóżno FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce 5:13 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

15
UKS SP Nr 1 Leżajsk STS JORDAN w Woli Małej 12:6 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

15
LKS Kańczuga II PUKS Arka Łętownia II 2:16 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
LKS Darowice-Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno 6:12 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II 18:0 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Kańczuga II 11:7 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
PUKS Arka Łętownia II STS JORDAN w Woli Małej 8:10 Szczegóły