Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 17 16 136:133
4. SKT I LO Wiki Sanok 17 11 120:150
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-14
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów PUKS Arka Łętownia 10:3 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:30

1
SKT I LO Wiki Sanok LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak Bratkówka LKS Brzostowianka Brzostek 10:6 Szczegóły
2020-10-11
g. 11:00

1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Kępa Dębica 5:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 16:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2020-11-28
g. 11:00

1
UKS Olimp Łęki Dukielskie ATS Bingo Ropczyce 10:4 Szczegóły
2020-11-07
g. 11:00

2
PUKS Arka Łętownia ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły
2020-10-18
g. 10:00

2
TG Sokół Dynów UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:5 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka Brzostek KTS GOSiR Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Turze Pole LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika III Rzeszów SKT I LO Wiki Sanok 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:30

3
SKT I LO Wiki Sanok PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2020-12-18
g. 17:00

3
LKS Strażak Bratkówka KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00

3
UKS Olimp Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2020-12-15
g. 19:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno ATS Bingo Ropczyce 7:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
UKS Kępa Dębica UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
KU AZS Politechnika III Rzeszów KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 13:00

4
SKT I LO Wiki Sanok LKS Strażak Bratkówka 10:5 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak Bratkówka PUKS Arka Łętownia 1:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki Sanok 10:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka Brzostek 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce UKS Kępa Dębica 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 10:00

5
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Kępa Dębica TG Sokół Dynów 10:6 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka Brzostek ATS Bingo Ropczyce 10:5 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Turze Pole UKS Olimp Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PUKS Arka Łętownia 8:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna SKT I LO Wiki Sanok 6:10 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00

7
UKS Olimp Łęki Dukielskie KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
ATS Bingo Ropczyce LKS Turze Pole 10:8 Szczegóły
2020-12-13
g. 10:00

7
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2020-12-08
g. 19:15

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów 7:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika III Rzeszów ATS Bingo Ropczyce 10:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 13:00

8
SKT I LO Wiki Sanok UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Strażak Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00

9
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Strażak Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-02-28
g. 16:00

9
ATS Bingo Ropczyce SKT I LO Wiki Sanok 10:7 Szczegóły
2021-02-07
g. 17:00

9
TG Sokół Dynów KU AZS Politechnika III Rzeszów 4:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 16:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek 10:6 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 10:3 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:4 Szczegóły
2021-01-30
g. 13:00

10
SKT I LO Wiki Sanok TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Strażak Bratkówka ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:7 Szczegóły
2021-02-27
g. 14:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
ATS Bingo Ropczyce KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2021-02-06
g. 19:30

11
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka 10:3 Szczegóły
2021-01-31
g. 13:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno SKT I LO Wiki Sanok 10:4 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Kępa Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów 1:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Brzostowianka Brzostek 10:8 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:30

12
SKT I LO Wiki Sanok UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2021-02-17
g. 17:00

12
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 7:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 10:00

12
KTS GOSiR Krościenko Wyżne TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 11:00

13
UKS Olimp Łęki Dukielskie PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
ATS Bingo Ropczyce UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2021-02-12
g. 18:30

13
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KTS GOSiR Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
UKS Kępa Dębica LKS Strażak Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka Brzostek SKT I LO Wiki Sanok 9:9 Szczegóły
2021-02-24
g. 18:30

13
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00

14
ATS Bingo Ropczyce UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2021-05-13
g. 18:00

14
LKS Turze Pole KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka Brzostek PUKS Arka Łętownia 4:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka Brzostek KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2021-05-05
g. 18:00

15
KTS GOSiR Krościenko Wyżne ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Strażak Bratkówka TG Sokół Dynów 4:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 14:00

15
SKT I LO Wiki Sanok KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2021-05-31
g. 18:00

15
UKS Kępa Dębica UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Olimp Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

16
ATS Bingo Ropczyce PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2021-04-25
g. 16:00

16
TG Sokół Dynów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:6 Szczegóły
2021-05-18
g. 18:00

16
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Strażak Bratkówka 10:3 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

16
UKS Kępa Dębica SKT I LO Wiki Sanok 10:7 Szczegóły
2021-04-30
g. 18:00

17
ATS Bingo Ropczyce KU AZS Politechnika III Rzeszów 2:10 Szczegóły
2021-04-24
g. 11:00

17
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

17
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka Brzostek 8:10 Szczegóły
2021-04-25
g. 10:00

17
SKT I LO Wiki Sanok UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 7:10 Szczegóły
2021-04-25
g. 10:00

17
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2021-05-13
g. 17:00

17
LKS Strażak Bratkówka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

18
LKS Turze Pole LKS Brzostowianka Brzostek 10:4 Szczegóły
2021-05-01
g. 13:30

18
UKS Olimp Łęki Dukielskie KTS GOSiR Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

18
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:10 Szczegóły
2021-05-01
g. 11:30

18
LKS Strażak Bratkówka SKT I LO Wiki Sanok 7:10 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 7:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 16:00

18
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 8:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

19
ATS Bingo Ropczyce LKS Brzostowianka Brzostek 10:7 Szczegóły
2021-05-22
g. 11:00

19
PUKS Arka Łętownia UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:7 Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00

19
KTS GOSiR Krościenko Wyżne KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2021-05-16
g. 15:00

19
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak Bratkówka 10:0 Szczegóły
2021-06-27
g. 11:00

19
TG Sokół Dynów SKT I LO Wiki Sanok 10:1 Szczegóły
2021-05-20
g. 18:00

19
UKS Kępa Dębica KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

20
LKS Turze Pole ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły
2021-05-28
g. 18:00

20
PUKS Arka Łętownia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2021-05-18
g. 17:00

20
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Olimp Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły