Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.O.Hieronima Longawy 51, Niżna Łąka, 38-455 Głowienka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Janusz Solecki
606 667 692
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Cebulka Warzyce 11 22 110:22
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 18 102:43
3. LKS Błyskawica I Leśniówka 11 18 101:35
4. LUKS Burza II Rogi 11 16 91:56
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 87:68
6. PKS Bartek Dębowiec 11 12 82:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 58:97
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 54:90
3. UKS Spin Jasło 11 6 44:99
4. KS Golden Masters III Korczyna 11 5 57:102
5. GMKS Strzelec II Frysztak 11 5 61:100
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 11 2 40:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7736 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 11 17 33:51
7743 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 10 22 30:66
7729 Mateusz Czekaj Polska 02.01.1992 7 7 21:21
7738 Janusz Solecki Polska 30.08.1957 7 16 21:48
7732 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 5 18 15:54
7731 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 3 0 9:0
7742 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 3 0 9:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
705
1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
712
2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
713
3
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
720
4
KS Golden Masters III Korczyna LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
727
5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 3:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
734
6
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
742
7
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
748
8
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2022-12-17
g. 16:00
754
9
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2023-01-22
g. 15:00
760
10
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica II Leśniówka 10:4 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
765
11
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 0:10 Szczegóły