Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS TKKF MOSiR II Dukla
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Armii Krajowej 1a, 38-450 Dukla
Telefon:
798 741 061
E-mail:
uksdukla@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 13, 38-450 Dukla ( szkoła podstawowa )
Prezes Klubu:
Stanisław Paszek
798 741 061
uksdukla@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Paszek

Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Olbrycht
502 221 695
dariusz.olbrycht@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Armii Krajowej 1a 38-450 Dukla ( MOSiR )
Rodzaj stołów:
Donic Person 25
Rodzaj piłek:
Tibhar " *** 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Cebulka Warzyce 11 22 110:22
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 18 102:43
3. LKS Błyskawica I Leśniówka 11 18 101:35
4. LUKS Burza II Rogi 11 16 91:56
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 87:68
6. PKS Bartek Dębowiec 11 12 82:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 58:97
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 54:90
3. UKS Spin Jasło 11 6 44:99
4. KS Golden Masters III Korczyna 11 5 57:102
5. GMKS Strzelec II Frysztak 11 5 61:100
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 11 2 40:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2832 Hubert Urbański Polska 08.03.2007 20 8 60:24
2826 Jakub Kwaśnicki Polska 28.10.2013 11 14 33:42
2825 Zuzanna Kwaśnicka Polska 22.07.2010 9 3 27:9
2823 Jagoda Głód Polska 23.01.2012 5 16 15:48
2818 Oskar Jodłowski Polska 26.12.2008 4 28 12:84
2822 Adrian Fornal Polska 10.03.2008 2 1 6:3
2820 Zofia Czarnik Polska 23.12.2013 0 0 0:0
2819 Franciszek Cyran Polska 11.07.2013 0 0 0:0
2834 Maja Kasprzycka Polska 07.03.2014 0 0 0:0
2829 Milena Szczepanik Polska 04.06.2011 0 12 0:36
2830 Milena Szczęsny Polska 05.10.2012 0 0 0:0
2828 Aleksandra Romańczyk Polska 07.11.2010 0 0 0:0
2821 Antonina Drajewicz Polska 08.02.2013 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
706
1
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
712
2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
715
3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 7:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
722
4
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2022-11-09
g. 18:00
730
5
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
736
6
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica II Leśniówka 10:7 Szczegóły
2022-12-05
g. 18:00
737
7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
752
9
PKS Bartek Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:0 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
758
10
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 6:10 Szczegóły
2023-01-20
g. 18:00
744
8
KS Golden Masters III Korczyna UKS TKKF MOSiR II Dukla 4:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
763
11
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły