Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.Długa 173, Rogi, 38-430, Miejsce Piastowe
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Rogach, ul. Szkolna 2
Prezes Klubu:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt

Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt

Adres hali rezerwowej:
OSP ROGI
Rodzaj stołów:
Donic, Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Cebulka Warzyce 11 22 110:22
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 18 102:43
3. LKS Błyskawica I Leśniówka 11 18 101:35
4. LUKS Burza II Rogi 11 16 91:56
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 87:68
6. PKS Bartek Dębowiec 11 12 82:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 58:97
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 54:90
3. UKS Spin Jasło 11 6 44:99
4. KS Golden Masters III Korczyna 11 5 57:102
5. GMKS Strzelec II Frysztak 11 5 61:100
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 11 2 40:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7020 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 20 4 60:12
7026 Damian Uliasz Polska 13.02.1988 18 10 54:30
7023 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 16 9 48:27
7024 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 11 11 33:33
7021 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 10 6 30:18
10047 Zbigniew Bielawski Polska 17.02.1955 3 7 9:21
7029 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 0 0 0:0
7027 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 0 0:0
7028 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
703
1
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
709
2
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
715
3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 7:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
721
4
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
727
5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 3:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
733
6
LUKS Burza II Rogi UKS Cebulka Warzyce 1:10 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
739
7
LKS Błyskawica II Leśniówka LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
745
8
LUKS Burza II Rogi KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:6 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
750
9
LUKS Burza II Rogi KS Golden Masters III Korczyna 10:3 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
755
10
LKS Błyskawica I Leśniówka LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
762
11
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły