Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Golden Masters III Korczyna
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Spółdzielcza 6, 38-420 Korczyna
Telefon:
737 168 373
E-mail:
golden.masterskorczyna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Korczynie, ul. Fredry 2
Prezes Klubu:
Mirosław Stankiewicz
737 168 373
golden.masterskorczyna@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Rysz
692 284 090
golden.mosterskorczyna@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Rysz

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
DHS***40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Cebulka Warzyce 11 22 110:22
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 18 102:43
3. LKS Błyskawica I Leśniówka 11 18 101:35
4. LUKS Burza II Rogi 11 16 91:56
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 87:68
6. PKS Bartek Dębowiec 11 12 82:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 58:97
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 54:90
3. UKS Spin Jasło 11 6 44:99
4. KS Golden Masters III Korczyna 11 5 57:102
5. GMKS Strzelec II Frysztak 11 5 61:100
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 11 2 40:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5438 Jacek Zych Polska 05.07.1977 23 11 69:33
5427 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 7 1 21:3
5429 Adam Paradysz Polska 01.01.1959 5 11 15:33
5433 Mirosław Stankiewicz Polska 10.03.1979 4 2 12:6
5435 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 3 1 9:3
5432 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 3 2 9:6
5295 Dawid Habrat Polska 09.08.2007 2 32 6:96
5294 Dawid Gembicz Polska 22.03.2006 2 25 6:75
5436 Marcel Wojciechowski Polska 13.04.1951 2 1 6:3
5425 Mirosław Habrat Polska 29.03.1976 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-09
g. 11:00
708
2
KS Golden Masters III Korczyna LKS Błyskawica II Leśniówka 10:6 Szczegóły
2022-10-14
g. 18:00
702
1
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno KS Golden Masters III Korczyna 10:7 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
714
3
UKS Cebulka Warzyce KS Golden Masters III Korczyna 10:0 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
720
4
KS Golden Masters III Korczyna LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
726
5
PKS Bartek Dębowiec KS Golden Masters III Korczyna 10:8 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
732
6
KS Golden Masters III Korczyna GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2022-12-03
g. 11:00
738
7
UKS Spin Jasło KS Golden Masters III Korczyna 10:4 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
750
9
LUKS Burza II Rogi KS Golden Masters III Korczyna 10:3 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
756
10
KS Golden Masters III Korczyna UKS Olimp Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2023-01-20
g. 18:00
744
8
KS Golden Masters III Korczyna UKS TKKF MOSiR II Dukla 4:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
761
11
KS Golden Masters III Korczyna LKS Błyskawica I Leśniówka 1:10 Szczegóły