Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Błyskawica I Leśniówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Leśniówka 20
Telefon:
601 548 327
E-mail:
dawid.korzeniowski94@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Leśniówka 112
Prezes Klubu:
Bogusława Krzywda
661 891 039
krzywda204@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dawid Korzeniowski
601 548 327
dawid.korzeniowski94@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Kamil Korzeniowski
667 731 025
kkorzonek00@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Premium 30
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Cebulka Warzyce 11 22 110:22
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 18 102:43
3. LKS Błyskawica I Leśniówka 11 18 101:35
4. LUKS Burza II Rogi 11 16 91:56
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 87:68
6. PKS Bartek Dębowiec 11 12 82:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 58:97
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 54:90
3. UKS Spin Jasło 11 6 44:99
4. KS Golden Masters III Korczyna 11 5 57:102
5. GMKS Strzelec II Frysztak 11 5 61:100
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 11 2 40:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8019 Michał Harsze Polska 28.03.1991 27 4 81:12
8022 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 22 5 66:15
8020 Dawid Korzeniowski Polska 29.05.1994 16 8 48:24
8023 Sebastian Szuba Polska 09.06.1983 13 6 39:18
8024 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 6 6 18:18
8021 Kamil Korzeniowski Polska 30.01.1992 1 0 3:0
11975 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
701
1
LKS Błyskawica II Leśniówka LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
707
2
LKS Błyskawica I Leśniówka KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:2 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
713
3
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
725
5
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
719
4
LKS Błyskawica I Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2022-11-29
g. 18:30
731
6
LKS Błyskawica I Leśniówka PKS Bartek Dębowiec 10:6 Szczegóły
2022-12-05
g. 18:00
737
7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
743
8
LKS Błyskawica I Leśniówka UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
749
9
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Błyskawica I Leśniówka 10:6 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
755
10
LKS Błyskawica I Leśniówka LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
761
11
KS Golden Masters III Korczyna LKS Błyskawica I Leśniówka 1:10 Szczegóły