Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
36-231 Golcowa 456 (szkoła podstawowa)
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Gierlach
502 666 127
krzysztof.gierlach@muzeum.krosno.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Gierlach

Adres hali rezerwowej:
Domaradz 343, 36-230 Domaradz
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
40+ Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7780 Miłosz Gierlach Polska 19.08.2006 4 15 12:45
7779 Igor Gierlach Polska 02.05.2009 3 21 9:63
10704 Marta Anioł Polska 18.02.1993 2 17 6:51
7775 Kacper Bober Polska 20.12.2009 1 18 3:54
7777 Jakub Duplaga Polska 03.04.2009 0 10 0:30

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-01
g. 11:00
645
8
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2022-10-02
g. 16:00
602
1
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 1:10 Szczegóły
2022-10-07
g. 19:00
607
2
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
618
3
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS II Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:00
623
4
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:5 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
630
5
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz LUKS Pionier Średnia Wieś 0:10 Szczegóły
2022-11-26
g. 11:00
635
6
SKT I LO Wiki III Sanok LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
640
7
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz GKS Górnik Grabownica Starzeńska 1:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
654
9
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz KS II Nagórzany 1:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
659
10
SKT I LO Wiki IV Sanok LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:2 Szczegóły