Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS II Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Nagórzany 3, 38-505 Bukowsko
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki

Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki

Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Pobiednie
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Tibhar, Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9432 Bolesław Bartkowski Polska 18.08.1965 15 16 45:48
9438 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 14 4 42:12
9439 Edyta Pluskwa Polska 04.12.1985 8 18 24:54
9435 Barbara Ciepły Polska 02.12.1986 3 16 9:48
9440 Marek Silarski Polska 03.02.1974 2 8 6:24
9434 Piotr Błażejowski Polska 06.01.1956 1 11 3:33

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 15:00
605
1
KS II Nagórzany SKT I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
612
2
LUKS Pionier Średnia Wieś KS II Nagórzany 10:2 Szczegóły
2022-10-22
g. 16:00
613
3
KS II Nagórzany LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2022-10-28
g. 18:00
620
4
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KS II Nagórzany 10:0 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
627
5
KS II Nagórzany LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 2:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
634
6
GKS Górnik Grabownica Starzeńska KS II Nagórzany 10:4 Szczegóły
2022-12-03
g. 16:00
642
7
UKS Iskra II Iskrzynia KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
648
8
KS II Nagórzany KTS II Wola Komborska 10:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
654
9
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz KS II Nagórzany 1:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 15:00
665
11
KS II Nagórzany SKT I LO Wiki IV Sanok 10:7 Szczegóły