Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GKS Górnik Grabownica Starzeńska
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-207, Grabownica Starzeńska 85
Telefon:
661 561 134
E-mail:
gornikgrabownica1949@gmail.com
WWW:
www: gornik_grabownica.futbolowo.pl
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Grabownicy Starzeńskiej 584
Prezes Klubu:
Krzysztof Ryba
506 115 459
gornikgrabownica1949@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Jakub Prugar
661 561 134
gornikgrabownica1949@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Jakub Prugar

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Joola Transport
Rodzaj piłek:
DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5919 Grzegorz Prugar Polska 27.05.1972 17 13 51:39
5920 Jakub Prugar Polska 09.10.1994 9 13 27:39
11323 Szymon Florek Polska 24.10.1995 7 6 21:18
5918 Kamil Kulikowski Polska 28.06.1981 5 13 15:39
5917 Bogdan Hałasowski Polska 31.03.1984 5 8 15:24
5916 Cyprian Cyrek Polska 25.09.2003 3 2 9:6
5921 Marcin Tesznar Polska 18.04.1985 2 5 6:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
604
1
GKS Górnik Grabownica Starzeńska UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2022-10-21
g. 18:00
610
2
KTS II Wola Komborska GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:4 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
616
3
SKT I LO Wiki III Sanok GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:2 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
622
4
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LUKS Pionier Średnia Wieś 2:10 Szczegóły
2022-11-05
g. 11:00
628
5
SKT I LO Wiki IV Sanok GKS Górnik Grabownica Starzeńska 3:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
634
6
GKS Górnik Grabownica Starzeńska KS II Nagórzany 10:4 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
640
7
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz GKS Górnik Grabownica Starzeńska 1:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
649
9
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
656
10
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:1 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
662
11
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6:10 Szczegóły