Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
36-231 Golcowa 456 (szkoła podstawowa)
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Duplaga

Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Duplaga

Adres hali rezerwowej:
Domaradz 343, 36-230 Domaradz
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
40+ Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7771 Krzysztof Leń Polska 05.12.1995 22 7 66:21
7768 Paweł Dudek Polska 07.03.1985 20 5 60:15
7767 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 15 14 45:42
7773 Tomasz Pietrasz Polska 16.03.1978 12 2 36:6
7778 Kamil Duplaga Polska 25.09.2004 5 0 15:0
7769 Krzysztof Duplaga Polska 19.12.1977 4 0 12:0
7772 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 3 0 9:0
10705 Krzysztof Gierlach Polska 06.05.1970 0 11 0:33
7774 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 0 0 0:0
7776 Filip Dereń Polska 25.12.2005 0 0 0:0
7770 Michał Kuliga Polska 30.09.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-01
g. 11:00
645
8
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2022-10-05
g. 19:00
603
1
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2022-10-18
g. 17:30
609
2
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 7:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
621
4
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz SKT I LO Wiki III Sanok 9:9 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
627
5
KS II Nagórzany LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 2:10 Szczegóły
2022-11-20
g. 11:00
615
3
LUKS Pionier Średnia Wieś LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 3:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
633
6
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz SKT I LO Wiki IV Sanok 10:2 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
650
9
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 8:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
655
10
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 4:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
662
11
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6:10 Szczegóły