PUKS Arka III Łętownia
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Łętowni, Łętownia 118
Szkoła Podstawowa w Łętowni, Łętownia 118
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
Jan Sum
Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
Jan Sum
Adres hali rezerwowej:
Hala MOSiR w Nowej Sarzynie
Hala MOSiR w Nowej Sarzynie
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** Syntt NG
Tibhar *** Syntt NG
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2022/2023
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
2816 | Bartosz Stańko | Polska | 19.05.2010 | 27 | 17 | 81:51 |
2809 | Kamila Bochenek | Polska | 29.01.2007 | 17 | 26 | 51:78 |
2815 | Przemysław Przybysz | Polska | 18.05.2012 | 13 | 25 | 39:75 |
11609 | Oskar Socha | Polska | 18.08.2008 | 12 | 16 | 36:48 |
2811 | Julia Jędrek | Polska | 27.06.2005 | 2 | 19 | 6:57 |
2817 | Magdalena Szuba | Polska | 16.02.2007 | 2 | 2 | 6:6 |
2812 | Celina Klocek | Polska | 25.03.2009 | 0 | 3 | 0:9 |
2813 | Julia Kolano | Polska | 24.07.2012 | 0 | 0 | 0:0 |
2807 | Grzegorz Rurak | Polska | 17.02.1994 | 0 | 0 | 0:0 |
2810 | Nikola Chmiel | Polska | 12.06.2010 | 0 | 3 | 0:9 |
2814 | Kornelia Kołodziej | Polska | 13.05.2009 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2022-10-09 g. 11:00 |
404 1 |
PUKS Arka III Łętownia | UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola | 0:10 | Szczegóły |
2022-10-23 g. 11:00 |
408 2 |
LZS START ROKIETNICA Czelatyce II | PUKS Arka III Łętownia | 10:5 | Szczegóły |
2022-11-06 g. 11:00 |
412 3 |
PUKS Arka III Łętownia | KU AZS Politechnika VII Rzeszów | 1:10 | Szczegóły |
2022-11-27 g. 11:00 |
416 4 |
KTS Enea Siarkopol II Tarnobrzeg | PUKS Arka III Łętownia | 10:7 | Szczegóły |
2022-12-11 g. 10:00 |
420 5 |
UKS SP1 Leżajsk | PUKS Arka III Łętownia | 10:5 | Szczegóły |
2023-01-07 g. 16:30 |
423 6 |
PUKS Arka III Łętownia | LZS Kąkolówka II | 10:7 | Szczegóły |
2023-01-22 g. 11:00 |
427 7 |
PUKS Arka III Łętownia | GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski | 10:7 | Szczegóły |
2023-02-26 g. 11:00 |
431 8 |
KU AZS Politechnika VII Rzeszów | PUKS Arka III Łętownia | 10:6 | Szczegóły |
2023-03-05 g. 11:00 |
436 9 |
PUKS Arka III Łętownia | KTS Enea Siarkopol II Tarnobrzeg | 9:9 | Szczegóły |
2023-03-19 g. 11:00 |
442 11 |
LZS Kąkolówka II | PUKS Arka III Łętownia | 10:5 | Szczegóły |
2023-03-25 g. 16:00 |
449 13 |
PUKS Arka III Łętownia | LZS START ROKIETNICA Czelatyce II | 10:7 | Szczegóły |
2023-04-23 g. 11:00 |
445 12 |
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski | PUKS Arka III Łętownia | 9:9 | Szczegóły |
2023-05-06 g. 16:00 |
437 10 |
PUKS Arka III Łętownia | UKS SP1 Leżajsk | 0:10 | Szczegóły |
2023-05-07 g. 11:00 |
454 14 |
UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola | PUKS Arka III Łętownia | 10:6 | Szczegóły |