Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 34, Krościenko Wyżne, Szkoła Podstawowa
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń

Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4931 Jerzy Czekański Polska 23.01.1975 20 10 60:30
4933 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 16 12 48:36
4936 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 15 11 45:33
4930 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 6 22 18:66
4940 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 1 2 3:6
4932 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 1 1 3:3
4944 Jakub Stefański Polska 13.04.2009 0 3 0:9
4943 Szymon Nowak Polska 02.07.2008 0 0 0:0
4935 Adrian Szczurek Polska 19.01.1998 0 0 0:0
4942 Maciej Jurczak Polska 20.02.2008 0 11 0:33
4937 Norbert Wojtuń Polska 28.11.1997 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
304
1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2022-10-15
g. 15:00
310
2
SKT I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2022-10-25
g. 19:00
316
3
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2022-10-29
g. 15:00
322
4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
328
5
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2022-11-27
g. 15:00
334
6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Nagórzany 6:10 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
340
7
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2022-12-10
g. 15:00
346
8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2022-12-17
g. 15:00
349
9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
356
10
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2023-01-21
g. 15:00
362
11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak Bratkówka 10:3 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
KTS Wola Komborska KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły