Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
36-231 Golcowa 456 (szkoła podstawowa)
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Duplaga

Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Duplaga

Adres hali rezerwowej:
36-230 Domaradz 343
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
40+ Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7776 Filip Dereń Polska 25.12.2005 33 1 99:3
7770 Michał Kuliga Polska 30.09.1996 22 3 66:9
7772 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 18 4 54:12
7769 Krzysztof Duplaga Polska 19.12.1977 11 5 33:15
7778 Kamil Duplaga Polska 25.09.2004 8 10 24:30
7773 Tomasz Pietrasz Polska 16.03.1978 2 0 6:0
7768 Paweł Dudek Polska 07.03.1985 1 1 3:3
7774 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 0 0 0:0
7779 Igor Gierlach Polska 02.05.2009 0 0 0:0
7767 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 0 0 0:0
7771 Krzysztof Leń Polska 05.12.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
301
1
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 0:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 16:30
313
3
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2022-11-19
g. 17:00
325
5
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 16:00
331
6
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Burza Rogi 10:1 Szczegóły
2022-12-02
g. 18:00
307
2
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2022-12-04
g. 13:00
337
7
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 8:10 Szczegóły
2022-12-14
g. 18:30
319
4
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2022-12-17
g. 15:00
349
9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2023-01-09
g. 18:00
343
8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:1 Szczegóły
2023-01-16
g. 19:00
355
10
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Strażak Bratkówka 10:1 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
361
11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
LUKS Burza Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły