Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
www: http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (sektor C)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Tomoń
697 468 095
grzegorztomon@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (sektor B)
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash R28
Rodzaj piłek:
Victas VP40+*** White
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10 20 100:29
2. UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 10 15 83:55
3. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10 14 86:62
4. LZS START ROKIETNICA Czelatyce 10 13 79:63
5. LKS Strażak Sośnica 10 11 72:72
6. MLKS Nurt Przemyśl 10 8 66:81

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 10 7 69:84
2. STS JORDAN w Woli Małej 10 7 69:84
3. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10 6 60:94
4. KS Szówsko 10 6 77:91
5. ATS Bingo Ropczyce 10 3 51:97

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1076 Grzegorz Tomoń Polska 17.07.1996 25 1 75:3
1085 Marcin Golda Polska 20.02.2006 19 3 57:9
1093 Jakub Kopeć Polska 05.09.2005 18 6 54:18
1084 Mikołaj Gerke Polska 18.05.2005 9 8 27:24
1087 Robert Grabas Polska 16.07.2008 4 6 12:18
10892 Wojciech Markiewicz Polska 09.12.1976 2 0 6:0
6707 Wojciech Flaumenhaft Polska 30.01.2013 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-09
g. 11:00
210
2
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:3 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
203
1
LKS Brzostowianka II Brzostek OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów 3:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
218
3
ATS Bingo Ropczyce OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów 3:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
224
4
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów KS Szówsko 10:7 Szczegóły
2022-11-20
g. 11:00
241
7
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 10:4 Szczegóły
2022-12-08
g. 18:00
248
8
LZS START ROKIETNICA Czelatyce OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4:10 Szczegóły
2022-12-10
g. 12:00
225
5
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl 10:0 Szczegóły
2022-12-18
g. 14:00
251
9
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów STS JORDAN w Woli Małej 10:2 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
258
10
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów 2:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
264
11
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Strażak Sośnica 10:1 Szczegóły